Certyfikacja SDN KungFu Expert Plan – etap I (biały pas)

Zapraszamy do udziału w pierwszym etapie ścieżki certyfikacji SDN KungFu Expert Plan. Jest ona przeznaczona dla administratorów systemowych oraz administratorów sieci, specjalistów posługujących się certyfikatami Huawei/Cisco (HCNx czy CCNx), którzy pragną zdobyć nowe kompetencje w zakresie programowania kontrolerów sieci SDN.

W skład etapu I – biały pas wchodzą kursy Sieć w systemie Linux – fundamentals oraz Wirtualizacja sieci – Open vSwitch i VMware NSX fundamentals. Pierwszy zapewnia uczestnikom zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu zagadnień sieciowych w kontekście systemu Linux wraz z wstępem do wirtualizacji sieci. W trakcie jego trwania uczestnicy m.in. poznają technologie wirtualizacyjne systemów operacyjnych oraz dowiedzą się, jak zaprojektować i skonfigurować środowiska w oparciu o VMware i Linux.

Szkolenie Wirtualizacja sieci – Open vSwitch i VMware NSX fundamentals pozwala z kolei uczestnikom na udział w zajęciach laboratoryjnych, podczas których będą oni pracować na środowiskach utworzonych podczas pierwszego szkolenia wchodzącego w skład ścieżki SDN KungFu Expert Plan.

Po każdym szkoleniu uczestnik może przystąpić do egzaminu w postaci testu on-line. Po ukończeniu etapu (2 szkoleń) kursant otrzymuje specjalny certyfikat potwierdzający zdobycie umiejętności na poziomie fundamentals (biały pas).

Początek etapu: 8 maja 2017
Miejsce: siedziba S4E S.A. w Warszawie przy ulicy Bokserskiej 66
Cena: 7500zł za cały etap (koszt pojedynczego szkolenia to 4000zł)

Decydując się na wzięcie udziału w całym etapie oszczędzasz 500zł! Skontaktuj się z nami i zaplanuj Etap I (biały pas) SDN KungFu Expert Planu. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie S4Edu.plkung_fu

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.