Szkolenia Symantec w ABC Data – październik 2018

Zapraszamy na bezpłatne październikowe szkolenia poświęcone Symantec Endpoint Protection Cloud. To doskonała okazja, by zdobyć praktyczną wiedzę na temat sprzedaży i ochrony zasobów firmy.

19 października w trakcie interaktywnego przewodnika po nowej konsoli zarządzającej zaprezentowane zostaną funkcjonalności Symantec Endpoint Protection Cloud, a więc rozwiązania dedykowanego skutecznej ochronie urządzeń końcowych.

Z kolei 26 października, w trakcie prezentacji sprzedażowej, prowadzący omówią rozwiązania dopasowane do małych i średnich przedsiębiorstw. Wskazane zostaną funkcjonalności SEP, SEP Cloud i SEP SBE, które zaspokajają konkretne potrzeby klientów. Webinar ma na celu zwiększenie efektywności sprzedaży rozwiązań firmy Symantec dla rynku MŚP.

Zachęcamy do udziału. Osoby, które w październiku i listopadzie wezmą udział w co najmniej dwóch różnych webinarach organizowanych wspólnie przez Symantec i ABC Data otrzymają nagrodę w postaci licencji elektronicznej NFR Nortona.

Webinar „SEP Cloud – prezentacja techniczna” – 19.10.2018 o 10:00 – kliknij i zapisz się!

Webinar „Ochrona Endpointów (SEP, SEP Cloud, SEP SBE) – prezentacja sprzedażowa” – 26.10.2018 o 10:00 – kliknij i zapisz się!

Pełną listę szkoleń organizowanych wspólnie przez Symantec i ABC Data znajdziesz w tym miejscu.

Symantec webinary

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.