Webinary Symantec – listopad 2018

Zachęcamy do udziału w kolejnych bezpłatnych webinarach organizowanych wspólnie przez Symantec i ABC Data. Zapisz się już dzisiaj i zdobądź praktyczną wiedzę, jak sprzedawać rozwiązania cyberbezpieczeństwa klientom z sektora MŚP.

W listopadzie zaplanowaliśmy dla naszych Klientów trzy bezpłatne szkolenia online w formie prezentacji sprzedażowo-technicznych.

9 listopada uczestnicy będą mogli poznać detale oferty oprogramowania Symantec do ochrony poczty elektronicznej. Prowadzący opowiedzą, na które elementy rozwiązań i funkcjonalności zwracać uwagę w prezentacjach dla klientów, by odpowiedzieć na wszystkie ich potrzeby.

16 listopada w trakcie prezentacji sprzedażowej omówione zostaną rozwiązania do ochrony endpointów. Eksperci wskażą funkcjonalności SEP, SEP Cloud i SEP SBE, które zaspokajają konkretne potrzeby klientów. Celem webinaru jest zwiększenie efektywności sprzedaży rozwiązań firmy Symantec dla rynku MŚP.

23 listopada zaprosimy z kolei naszych Klientów na interaktywny przewodnik po nowej konsoli zarządzającej Symantec Endpoint Protection Cloud, w trakcie którego przedstawione zostaną poszczególne funkcjonalności rozwiązania.

Zachęcamy do udziału. Osoby, które w październiku i listopadzie wezmą udział w co najmniej dwóch różnych webinarach organizowanych wspólnie przez Symantec i ABC Data otrzymają nagrodę w postaci licencji elektronicznej NFR Nortona.

Webinar „Ochrona poczty – prezentacja sprzedażowa” – 9.11.2018 o 10:00 – kliknij i zapisz się!

Webinar „Ochrona endpointów – prezentacja sprzedażowa” – 16.11.2018 o 10:00 – kliknij i zapisz się!

Webinar „SEP Cloud – prezentacja techniczna” – 23.11.2018 o 10:00 – kliknij i zapisz się!

Pełną listę szkoleń organizowanych wspólnie przez Symantec i ABC Data znajdziesz w tym miejscu.

Symantec webinary

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.