Windows Server 2019 – dowiedz się więcej!

Zapraszamy na darmowe webinary poświęcone Windows Server 2019. W nadchodzących tygodniach omówimy zmiany w najnowszej edycji systemów, przybliżymy nowe funkcjonalności i pokażemy, jak efektywnie wdrożyć je w organizacji.

19 listopada odbędzie się bezpłatny webinar „Nowy Windows Server 2019. Wszystko, co trzeba wiedzieć”, w trakcie którego prowadzący przedstawi wszystkie interesujące informacje w pigułce. Uczestnicy dowiedzą się, jaka jest rola Windows Server w czasach wszechobecnych chmur obliczeniowych, jakie nowości znajdą w edycji 2019 i poznają rewolucyjne zmiany w zarządzaniu serwerami Windows Server. Nie zabraknie też konkretnych przykładów najlepszych praktyk przy migracji i wdrożeniach.

Webinar „Nowy Windows Server 2019. Wszystko, co trzeba wiedzieć”kliknij i zapisz się!

23 listopada zapraszamy na webinar „Windows Server 2019: Top 10 technologii”. W jego trakcie zaprezentowane zostaną informacje na temat dziesięciu nowych technologii, które użytkownicy znajdą w systemach. Prowadzący omówi też role i funkcje serwera w organizacji i wyjaśni precyzyjnie zasady licencjonowania Windows Server 2019.

Webinar „Windows Server 2019: Top 10 technologii”kliknij i zapisz się!

Z kolei 4 grudnia zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więcej o wdrożeniach i administracji Windows Server 2019 w dedykowanym tej tematyce webinarze. Ekspert nie tylko przybliży wymagania systemowe i nowe możliwości dostępne w edycji 2019, ale też wskaże, na co zwracać uwagę podczas migracji z poprzednich wersji. Zaprezentowane zostaną także scenariusze wykorzystania nowych funkcji.

Webinar „Wdrażanie i administracja Windows Server 2019”kliknij i zapisz się!

W ABC Data znajdziesz szeroką ofertę szkoleń poświęconych rozwiązaniom Microsoft. Pełną rozpiskę zaplanowanych webinarów znajdziesz w tym miejscu.

Doskonal wiedzę z ABC Data

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.