ABC Data Bike Team znakomicie rozpoczyna kolejny sezon!

Okres zimowych chłodów już dawno za nami. Drużyna ABC Data Bike Team poświęciła ten czas, by dobrze przygotować się do kolejnego sezonu Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Regularne treningi zimą i wczesną wiosną zaprocentowały, bo za naszymi reprezentantami znakomity początek zmagań.

Zawodnicy zainaugurowali sezon na początku kwietnia w Legionowie. W stawce tysiąca uczestników gotowych do walki na trasie w Lasach Chotomskich znaleźli się regularnie reprezentujący ABC Data Bike Team Małgorzata i Mariusz Woźnica oraz Michał Giernatowski. Cała trójka spisała się znakomicie, zajmując miejsca na podium w poszczególnych kategoriach. Małgorzata zwyciężyła w kategorii FK4, Mariusz był trzeci w FM4, a Michał drugi w klasyfikacji mieszkańców Legionowa.ABC Data Bike Team 3

Sukcesy rozbudziły apetyty. W Ciechanowie pojawił się już liczniejszy skład. Obok czterech zawodników mierzących się z dystansem FIT, wystartował również młody Bartek Dembek na trasie Hobby. Drużynowo ABC Data Bike Team awansowała o osiemnaście pozycji. Na tak dobry wynik złożyły się m.in. osiągnięcia Małgorzaty, 2. w kategorii OPEN i Mariusza, 5. w swojej kategorii.

Począwszy od maja nasza drużyna pojawiła się jeszcze na starcie trzech kolejnych maratonów, w Puławach, Janowie Lubelskim i Kołacinku, regularnie punktując i awansując w sumie o kolejne dwadzieścia pozycji. Utrzymując takie tempo, nasi reprezentanci lada moment powinni wkroczyć do pierwszej pięćdziesiątki klasyfikacji generalnej drużyn.

W indywidualnej rywalizacji bryluje Małgorzata Woźnica, która jest wciąż niepokonana w swojej kategorii wiekowej, a w klasyfikacji OPEN regularnie zajmuje miejsca na podium. Równie solidnie punktuje Mariusz Woźnica, który dobrą formę potwierdził, ponownie plasując się w Top 3 zawodów w Kołacinku. Na kolejne awanse zespołu wpływają też przejazdy Pala Leszko, Michała Marszałka i Jarosława Dembka. Szczegółowe wyniki ABC Data Bike Team w poszczególnych zawodach prezentujemy poniżej.ABC Data Bike Team

Wyniki ABC Data Bike Team w kolejnych rundach Cisowianka Mazovia MTB Marathon:

8 kwietnia 2018, Legionowo.
Drużyna zdobyła 805.68 punktów. W zawodach wystartowało 3 zawodników, łącznie pokonując 60 km w czasie 03:01:09.

Fit (20 km):
Małgorzata Woźnica (czas 01:04:13, śr. 18.7 km/h, 300.00 pkt),
Mariusz Woźnica (czas 00:57:45, śr. 20.8 km/h, 272.64 pkt),
Michał Giernatowski (czas 01:07:26, śr. 17.8 km/h, 233.04 pkt).

22 kwietnia 2018, Ciechanów.

Fit (19 km):
Małgorzata Woźnica (czas 00:44:05, śr. 25.9 km/h, 300.00 pkt)
Mariusz Woźnica (czas 00:40:05, śr. 28.4 km/h, 280.54 pkt)
Michał Marszałek (czas 00:45:14, śr. 25.2 km/h, 247.27 pkt)
Jarosław Dembek (czas 00:49:12, śr. 23.2 km/h, 229.07 pkt)

Hobby (7 km):
Bartosz Dembek (czas 00:27:57, śr. 15.0 km/h, 136.55 pkt)ABC Data Bike Team 2

1 maja 2018, Puławy.
Drużyna zdobyła 1265.67 punktów. W zawodach wystartowało 5 zawodników, łącznie pokonując 76 km w czasie 06:01:04

Fit (23 km):
Małgorzata Woźnica (czas 00:55:49, śr. 24.7 km/h, 300.00 pkt)
Mariusz Woźnica (czas 00:52:08, śr. 26.5 km/h, 269.41 pkt)
Jarosław Dembek (czas 00:57:32, śr. 24.0 km/h, 245.16 pkt)

Bartosz Dembek (czas 00:22:04, śr. 19.0 km/h, 153.17 pkt)

½Pro (43 km):
Artur Kłoszewski (czas 02:57:15, śr. 14.56 km/h, 297.93 pkt)

6 maja 2018, Janów Lubelski.

Fit (25 km):
Małgorzata Woźnica (czas 01:04:38, śr. 23.2 km/h, 300.00 pkt),
Mariusz Woźnica (czas 00:59:07, śr. 25.4 km/h, 268.54 pkt),
Jarosław Dembek (czas 01:03:21, śr. 23.7 km/h, 255.01 pkt).

Hobby (8 km):
Bartosz Dembek (czas 00:29:16, śr. 16.4 km/h, 139.07 pkt).

19 maja 2018, Kołacinek.

Małgorzata Woźnica (czas 00:52:38, śr. 26.2 km/h, 300.00 pkt),
Mariusz Woźnica (czas 00:50:35, śr. 27.3 km/h, 278.06 pkt),
Jarosław Dembek (czas 00:52:49, śr. 26.1 km/h, 249.73 pkt),
Pal Leszko (czas 01:07:21, śr. 20.5 km/h, 195.84 pkt).

Bartosz Dembek (czas 00:33:00, śr. 14.5 km/h, 138.89 pkt).

Zachęcamy do kibicowania oraz udziału w Cisowianka Mazovia MTB Marathon. W czerwcu zaplanowano wyścigi w Piasecznie, a w lipcu w Brodnicy i Olsztynie. Relacje z występów ABC Data Bike Team znajdziecie na ABC Data News.