ABC Data Dystrybutorem Roku Materiałów Eksploatacyjnych firmy Xerox

8 czerwca 2017 roku w Pabianicach odbyła się kolejna edycja Partnerskiego Spotkania Xerox. W trakcie wieńczącej konferencję gali przyznano nagrody dla najlepszych Partnerów, w tym dla ABC Data, uznanej Dystrybutorem Roku Materiałów Eksploatacyjnych 2016.

Xerox_DR_2Cykliczna impreza tradycyjnie pozwoliła producentowi zaprezentować swoje najnowsze rozwiązania, a także podsumować minione miesiące i wspólne działania z Partnerami. Zaproszeni goście mogli m.in. przekonać się o możliwościach nowych urządzeń, Xerox Versalink i AltaLink. Wydarzenie tradycyjnie zakończyła uroczysta gala, w trakcie której przyznano nagrody dla firm najbardziej zaangażowanych w rozwój wzajemnej współpracy. Jedna z statuetek powędrowała w nasze ręce, wraz z tytułem „Dystrybutora Roku 2016” w kategorii Materiały Eksploatacyjne.

Nasza trwająca już od ponad dziesięć lat współpraca z firmą Xerox może być uznawana za modelowy przykład partnerstwa. Takie wyróżnienia tylko potwierdzają, że stoi na niezmiennie wysokim poziomie. Materiały eksploatacyjne Xerox stanowią ważny element szerokiego portfolio produktowego ABC Data i cieszymy się, że nasze zaangażowanie w ich sprzedaż zostaje docenione – komentuje Małgorzata Jung, Business Unit Manager w ABC Data.

Dziękujemy za to cenne wyróżnienie!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.