ABC Data Dystrybutorem roku rozwiązań Cisco!

Tegoroczna konferencja DistiLive miała szczególny wymiar dla ABC Data. W ramach spotkania CiscoLive w Barcelonie, zostaliśmy uznani „Dystrybutorem Roku 2017 rozwiązań Collaboration” w regionie EMEAR!

Uroczyste wyłonienie laureatów miało miejsce po zakończeniu części konferencyjnej spotkania. ABC Data została zwycięzcą w regionie EMEAR (Europe, Middle East, Africa and Russia – Europa, Bliski Wschód, Afryka i Rosja). W imieniu spółki nagrodę, którą wręczali Philip Wright, Julie Hens oraz John Donovan z Cisco, odebrał Paweł Ryniewicz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Dziale Rozwiązań Zaawansowanych ABC Data.

Już sama nominacja do tytułu Dystrybutora Roku Cisco Collaboration w regionie EMEAR była dla nas dużym wyróżnieniem. O nagrodę walczyliśmy przecież z takimi firmami, jak Ingram Micro France czy Comstor Germany – komentuje Paweł Ryniewicz – Z Cisco współpracujemy już od wielu lat. W tym czasie wyrobiliśmy sobie opinię wiarygodnego, uczciwego partnera, a nasi inżynierowie zdobyli szereg najważniejszych certyfikacji związanych ze sprzętem tego producenta. Dzięki temu jesteśmy doskonale przygotowani nie tylko do sprzedaży sprzętu, lecz także profesjonalnego wsparcia przy wdrożeniach realizowanych w oparciu o rozwiązania Cisco. Właśnie dlatego nasza współpraca z Cisco to wręcz książkowy przykład synergii, jaka powinna łączyć producenta z dystrybutorem rozwiązań – dodaje Paweł Ryniewicz.Cisco ABC Data Nagroda

ABC Data została wybrana przez Cisco „Dystrybutorem Roku 2017” w kategorii Collaboration. To architektura, zawierająca wszystkie rozwiązania tego producenta przeznaczone do szeroko rozumianej współpracy i komunikacji – telefonia, obsługa klienta (call center), systemy videokonferencyjne i inne.  W ofercie ABC Data resellerzy i integratorzy mogą znaleźć poszczególne elementy architektury Collaboration, w tym najnowsze rozwiązanie – Cisco Spark, czyli chmurowe narzędzie do efektywnej komunikacji. To kompleksowa, wszechstronna platforma współpracy, która daje nam możliwość wysyłania wiadomości oraz udostępniania treści, organizowania spotkań i wykonywania połączeń video – tłumaczy Wojciech Kotkiewicz, Systems Engineer Manager w ABC Data i certyfikowany specjalista Cisco – Naszym klientom zainteresowanym rozwiązaniami Cisco poza samym sprzętem, oferujemy również szereg profesjonalnych szkoleń z nim związanych. W zależności od potrzeb i stopnia zaawansowania mogą mieć one formy webinarów, warsztatów technologicznych, seminariów czy nawet całodniowych konferencji. Szczegóły oferty i daty najbliższych szkoleń prezentujemy na specjalnej stronie internetowej – dodaje specjalista.

Dziękujemy za to cenne wyróżnienie, które stanowi dla nas motywację, by regularnie rozwijać ofertę produktową oraz usługi specjalistyczne oferowane w ramach wartości dodanej.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.