ABC Data z kolejną „Jedynką Lenovo”!

Znów nie mieliśmy sobie równych! Na tegorocznej gali „Lenovo Top Partners Award” sięgnęliśmy po prestiżową statuetkę – „Jedynkę Lenovo”, którą otrzymują wiodący Partnerzy producenta sprzętu IT.

Lenovo_Top_Partners_Award_statuetka_ABC_Data smallTegoroczne spotkanie najbliższych i najważniejszych Partnerów globalnego producenta komputerów osobistych odbyło się w Hotelu Europejskim w Warszawie. Na miejscu tradycyjnie nagrodzono tych szczególnie zasłużonych dla rozwoju Lenovo w naszym kraju. Taką firmą jest bez wątpienia ABC Data, która już po raz ósmy zdobyła tytuł i statuetkę „Dystrybutora Roku” marki Lenovo. Kolejny raz z rzędu wyróżnienie to trafiło do nas w kategorii „Produkty Biznesowe”. Nagrodę odebrała osobiście Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data.

Przed rokiem zapowiedzieliśmy, że w tym roku jedynka Lenovo w kategorii „Produkty Biznesowe” ponownie trafi w nasze ręce. ABC Data znana jest na rynku z tego, że dotrzymuje składanych obietnic. Dołożyliśmy więc starań, aby ponownie zdeklasować konkurencję. – przekonuje Ilona Weiss – Jestem przekonana, że gdyby nie ABC Data, rynek IT w Polsce i w regonie CEE byłby dalece mniej rozwinięty i nie tak atrakcyjny, jak obecnie. Potwierdza to wyróżnienie, które właśnie otrzymaliśmy. Podejmowane przez nas działania, aby wyznaczać kierunki rozwoju i standardy funkcjonowania firm dystrybucyjnych w Polsce odnoszą zamierzone efekty. Co więcej, są dostrzegane i doceniane przez naszych Partnerów. Wiem, że to nie koniec sukcesów. Razem z Lenovo mamy jeszcze naprawdę wiele możliwości, aby wspólnie wyznaczać i popularyzować technologiczne trendy – dodaje Prezes Zarządu ABC Data.

W przypadku marki Lenovo, portfolio ABC Data daleko wykracza poza sprzęt biznesowy. Nasi Klienci mogą zaopatrzyć się też m.in. w serwery, komputery konsumenckie i gamingowe, monitory, tablety czy akcesoria tego renomowanego producenta.

Dziękujemy za to cenne wyróżnienie!

Jedynka Lenovo

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.