ABC Data Team szykuje się do kolejnego sezonu biegowego!

Już pod koniec marca startem w PZU Półmaratonie Warszawskim ABC Data Team zainauguruje kolejny sezon biegowy. Plany na najbliższe miesiące członkowie zespołu mają bardzo ambitne!

W minionych latach drużyna ABC Data wystartowała w kilku biegach, popisując się solidnymi występami. Nasi reprezentanci znaleźli się m.in. wśród siedmiu tysięcy uczestników poprzedniej edycji Półmaratonu Praskiego. Najlepszy z nich Daniel Bieliński uzyskał wówczas czas 1 godzina i 40 minut, ale oprócz niego do mety biegu dotarli też Gosia Warzyńska, Dominik Walknowski, Artur Kłoszewski, Tadeusz Staniszewski oraz Michał Marszałek.

2017 rok przynosi nowy start w działalności ABC Data Team. Celem grupy są regularne starty w najważniejszych imprezach w Warszawie. Nasza drużyna pojawi się na starcie Orlen Warsaw Marathonu, Biegu Powstania Warszawskiego, BMW Półmaratonu Praskiego, Biegnij Warszawo czy Runmageddonu.

Bardzo się cieszę, że coraz więcej osób zgłasza chęć udziału w biegach. W 2015 roku wystartowaliśmy wspólnie tylko raz, w 2016 roku już w czterech różnych biegach, a w tym planujemy aż dwanaście startów. Mamy szansę bardziej usystematyzować nasze działania i zachęcić innych do nowych aktywności. Starałem się, by projekt biegowy był otwarty dla wszystkich i każdy mógł w nim spróbować swoich sił. Stąd też w naszych planach startowych są biegi różnego typu, o różnym poziomie trudności. Obok tych na 5 czy 10 kilometrów planujemy też pojawić się na starcie Runmaggedonu czy Survival Race – mówi Artur Kłoszewski, kapitan ABC Data Team.

O przygotowaniach do poszczególnych biegów, a także wynikach ABC Data Team będziemy informować na bieżąco w kolejnych miesiącach. Pierwszy raport, z przygotowań do PZU Półmaratonu Warszawskiego, już wkrótce!biegi_ABC_FINALE

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.