ABC Data ze statuetkami IT Champion!

18 maja w Warszawie odbyła się gala IT Reseller – mistrzowie nowych technologii, podczas której wręczono nagrody dla czołowych producentów, integratorów i dystrybutorów, a także najważniejszych osób w branży. Wśród nagrodzonych znaleźli się ABC Data oraz Prezes Zarządu Spółki Ilona Weiss.

Osoby głosujące w plebiscycie, czytelnicy IT Resellera oraz członkowie niezależnej kapituły, wskazały na najważniejszy debiut roku wejście na polski rynek marki Xiaomi, której ABC Data jest oficjalnym i jednocześnie pierwszym na terenie Polski oraz Unii Europejskiej dystrybutorem. Nagroda za debiut roku potwierdza, że przyjęty przez nas unikalny model współpracy dystrybutora z producentem był tym właściwym. Współpraca z Xiaomi idealnie wpisuje się w naszą strategię, która zakłada wspieranie Partnerów w rozmaitych działaniach, wpływających na budowanie renomy i osiąganie coraz lepszych wyników sprzedażowych – powiedziała Prezes Zarządu ABC Data Ilona Weiss.

Pani Ilona Weiss odebrała również indywidualne wyróżnienie, tytuł „IT Women of the Year”. W ten sposób doceniono jej niebagatelny wpływ na rozwój branży oraz kierowanej przez nią Spółki. Ten sukces nie byłby możliwy bez wsparcia całego zespołu ABC Data, któremu dedykuję tę nagrodę  – podsumowała Pani Prezes.

Z kolei nagrodę „Dystrybutora z wartością dodaną” przyznano naszej spółce zależnej, S4E S.A. W jej imieniu IT Championa odebrał Prezes Zarządu Paweł Piętka.

Dziękujemy za wszystkie statuetki. Otrzymanie nagród ze strony redakcji i czytelników jednego z najważniejszych mediów związanych z branżą IT w Polsce jest bardzo nobilitujące.  Portal i magazyn „IT Reseller” od lat należą bowiem do wiodących tytułów prasowych skierowanych do resellerów i integratorów, czyli Klientów ABC Data.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.