Akcesoria gamingowe to potężny rynek

Miliardy graczy na całym świecie. Miliony fanów wirtualnej rozrywki w samej Polsce. To ogromna grupa konsumentów, która ma duże, jasno określone potrzeby i aktywnie poszukuje nowych urządzeń i akcesoriów uprzyjemniających zabawę.

Regularnie publikowane w minionych latach badania rynku wyraźnie wskazują, że sektor produktów dla graczy rozwija się dynamicznie. Sama popularność tej formy rozrywki też nie może pozostawać niezauważona. Wystarczy spojrzeć na kolejne rekordy odwiedzin i liczby kibiców największych imprez e-sportowych, w których zmagania na miejscu lub przez internet śledzą miliony osób.

Wraz ze wzrostem zainteresowania urządzeniami i akcesoriami dla graczy, rośnie też liczba firm oferujących produkty gamingowe. Konsumenci mogą już wybierać z dziesiątków odpowiednio dopasowanych do ich potrzeb klawiatur, foteli, myszy, headsetów, monitorów czy komponentów. Raport GfK wskazuje, że w pierwszej połowie 2017 roku większość akcesoriów dla graczy zanotowała wzrost sprzedaży, czasami nawet o ponad dwadzieścia procent.

W ABC Data wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Partnerów, oferując szerokie portfolio produktów dla graczy. Zachęcamy do odwiedzania serwisu Interlink i kontaktu z Opiekunem handlowym, by poznać aktualne promocje i najnowsze pozycje w ofercie.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.