Balance Boardy i deskorolki elektryczne Razor w ofercie ABC Data

Czy gadżet elektroniczny wręczony na prezent może zachęcać dziecko do większej aktywności fizycznej i przebywania na świeżym powietrzu? Jak najbardziej tak. Na krótko przed Dniem Dziecka polecamy balance boardy i deskorolki elektryczne firmy Razor, które w okresie letnim sprawdzają się jako świetna rozrywka dla nastolatków i środek transportu dla dorosłych. Warto jak najszybciej dodać je do swojej oferty.

Balance board Hovertrax 2.0 już na pierwszy rzut oka ma wszystko, co potrzebne, by zwrócić uwagę dzieci oraz nastolatków i zachęcić ich do spędzania długich godzin na zewnątrz. Doskonale sprawdzi się też jako środek komunikacji dla dorosłych. Wyposażony w szybko ładowane 36V baterie litowo-jonowe pozwala na poruszanie się z prędkością dziesięciu kilometrów na godzinę nawet przez sześćdziesiąt minut. Odpowiednią wytrzymałość gwarantuje obudowa wykonana ze wzmocnionego polimeru. Na wygodę jazdy wpływają z kolei gumowe opony z aluminiowymi felgami, antypoślizgowe gumowe podesty i aktywny układ żyroskopowy, który ułatwia poruszanie i umożliwia stanie na desce w miejscu. Hovertrax 2.0 ma dwa tryby pracy, szkoleniowy i normalny, więc początkujący nie powinni mieć najmniejszych problemów z poznaniem możliwości balance boarda.

Kierowaną do klientów ofertę warto również uzupełnić o deskorolkę elektryczną RazorX Longboard. Wykonana ze sprawdzonych materiałów, pozwala wyszaleć się w startym stylu na skateparkach, ale otwiera też nowe możliwości. Użytkownik wraz z Longboardem otrzymuje 125-watową baterię i akumulator litowo-jonowy, które pozwalają rozpędzać się do szesnastu kilometrów na godzinę i na jednym ładowaniu jeździć bez przerw przez czterdzieści minut. Regulacja prędkości jest możliwa za pomocą poręcznego pilota. Odpowiednią wytrzymałość i odporność na uszkodzenia deskorolki gwarantują z kolei 5-warstwowy bambus i koła kauczukowe o twardości 80A.

Balance board i deskorolka to gadżety elektroniczne, które mogą przyciągać uwagę konsumentów nadchodzącego lata. Oferują niezwykłą zabawę, zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu i mogą znaleźć praktyczne zastosowanie u dzieci, nastolatków i dorosłych. Zachęcamy do zainteresowania produktami Razor i uzupełnienia swojego portfolio o dostępny w kilku wersjach kolorystycznych Hovertrax 2.0 oraz RazorX Longboard.

Kliknij i zamów Razor Hovertrax 2.0!

Kliknij i zamów RazorX Longboard!

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.