Bestellery Partnerów ABC Data #1

Podczas tegorocznej edycji ABC Data Technology Trends mieliśmy okazję porozmawiać z naszymi Partnerami o najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się produktach i rozwiązaniach z ich portfolio. Co oferują i polecają swoim Klientom i Partnerom najwięksi producenci obszaru IT i elektroniki użytkowej? W pierwszym odcinku cyklu odpowiadają przedstawiciele firm ASRock, Brother i Legrand.

ASRock to działający na rynku od ponad piętnastu lat producent m.in. cieszących się dużym uznaniem płyt głównych. O największych bestsellerach firmy opowiedział Tymoteusz Grobelny.

Brother to producent sprzętu elektronicznego, który funkcjonuje na samym tylko rynku europejskim od ponad pięćdziesięciu lat. W swoim portfolio posiada m.in. urządzenia drukujące. O bestsellerach z perspektywy firmy opowiedział Grzegorz Sroka.

Legrand to jeden z największych ekspertów w zakresie urządzeń i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych, w którego ofercie znajdują się m.in. zasilacze awaryjne UPS. Popularne produkty i rozwiązania z portfolio firmy przedstawił Sławomir Franczak.

Już wkrótce kolejne materiały, w których o swoich bestsellerach opowiedzą przedstawiciele czołowych vendorów.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.