Bezprzewodowe słuchawki dla aktywnych – Jabra Elite Sport

Źle dobrane słuchawki potrafią utrudnić trening, deprymując przy okazji osobę, która postanowiła być aktywna fizycznie. Stąd coraz większa liczba klientów stawia na produkty dedykowane sportowcom. W przypadku słuchawek uwagę konsumentów bez wątpienia zwraca model Jabra Elite Sport.

Sport w nazwie nie pojawia się bez powodu. To produkt zaprojektowany od początku do końca z myślą o osobach, które prowadzą aktywny tryb życia. Bezprzewodowe, douszne słuchawki o niewielkich rozmiarach są wodoodporne, spełniają normę IP67, więc równie dobrze sprawdzą się podczas wizyty na basenie, jak też porannego joggingu czy popołudniowego spaceru. Model sprzedawany jest z zestawem gumek i pianek o różnych rozmiarach, które pozwalają użytkownikowi dopasować je do rozmiarów uszu. To eliminuje problem wypadania słuchawek podczas ruchu.

Elite Sport oferują dobrze zbalansowany dźwięk, wyraźny i czysty, o przyjemnej barwie i satysfakcjonującym basie. Stanowią przy tym doskonały przykład zauważalnego na rynku urządzeń mobilnych trendu zmierzania ku jak największej wszechstronności. Choć dedykowane osobom aktywnym fizycznie, nie są pozbawione funkcji istotnych z punktu widzenia dużo szerszej grupy konsumentów. Producent wyposażył je m.in. w:

– czujnik śledzący ruchy ćwiczącego

– mikrofon umożliwiający odbieranie i prowadzenie rozmów telefonicznych

– wbudowany pulstometr, który kontroluje aktywność fizyczną organizmu

Słuchawki błyskawicznie łączą się z telefonem za pomocą technologii bluetooth 4.1 i współpracują z licznymi dedykowanymi do ćwiczeń aplikacjami. Wśród nich jest też opracowany przez Jabra wirtualny trener, który naturalnie rozszerza możliwości produktu. Po wybraniu odpowiedniego trybu użytkownik otrzymuje w trakcie treningu kolejne informacje i wskazówki od głosowego szkoleniowca, który dba o efektywne wykorzystanie czasu na ćwiczenia.

Warto wspomnieć, że producent zadbał też, by słuchawki sprawdzały się w każdej sytuacji. Tryb aktywnego wyciszania dźwięków z zewnątrz pozwala wygodnie prowadzić rozmowy lub słuchać wymagających większej koncentracji audiobooków. Gdy jednak użytkownik planuje trenować w miejscu wymagającym większej uwagi, tryb ten można wyłączyć, by w tle lecącej muzyki słyszeć też dźwięki z otaczając rzeczywistości. To szczególnie istotny atut dla osób ćwiczących w miastach.

W dostępnej w sprzedaży usprawnionej edycji V2, Jabra Elite Sport może pochwalić się mocniejszą baterią, która wystarcza na cztery i pół godziny aktywnego korzystania na jednym ładowaniu, a w trybie spoczynku wytrzymuje nawet trzy razy dłużej. Urządzenie jest też odporne na uszkodzenia i objęte trzyletnią gwarancją producenta.

Bezprzewodowe douszne słuchawki Jabra Elite Sport mają wiele atutów, dzięki którym zyskują przewagę nad wieloma tradycyjnymi słuchawkami. To produkt przygotowany z myślą o osobach aktywnych fizycznie, które sprawdza się w różnych sytuacjach i pomaga w treningach. Warto już dzisiaj zainteresować nim swoich klientów.

Kliknij i sprawdź Jabra Elite Sport w ofercie ABC Data!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.