Jaki powinien być monitor dla gracza?

Pasjonaci gier to bardzo wymagająca grupa, która inwestuje tylko w urządzenia i akcesoria z najwyższej półki, charakteryzujące się wysokimi parametrami oraz istotnymi z ich punktu widzenia funkcjonalnościami. Dlatego tworzone z myślą o nich modele muszą spełniać konkretne wymagania. Kilka tygodni temu przedstawiliśmy gamingowego notebooka Acer Predator 21X – potężny sprzęt, który idealnie wpisuje się w potrzeby graczy, ale też perfekcyjnie symbolizuje ich wysokie oczekiwania i potrzeby. Dzisiaj pokażemy z kolei monitor Predator XB241H, który został wybrany na oficjalny monitor kilku prestiżowych imprez e-sportowych. Co sprawia, że cieszy się tak dużym uznaniem gamerów?

Predator XB241H pojawił się już na takich wydarzeniach, jak ubiegłoroczna ESL One Manila 2016 czy towarzyszył e-sportowcom w trakcie całego jedenastego sezonu Intel Extreme Masters (IEM). To samo w sobie stanowi dużą rekomendację. Gracze rywalizujący w rozgrywkach e-sportowych wręcz muszą korzystać z najlepszych dostępnych na rynku urządzeń. Takich, które z jednej strony oddają walory audiowizualne gier, ale z drugiej też bez opóźnień i przekłamań pokazują sytuację na wirtualnych placach boju, torach czy arenach.Predator_XB241_Oficjalny_monitor_IEM

24-calowy monitor Acera z matrycą TN (Twisted Nematic) o rozdzielczości 1920×1080 pikseli wyróżnia się natywną częstotliwością odświeżania 144 Hz (nawet 180Hz po podkręceniu), czasem reakcji 1 ms i wykorzystaniem technologii NVIDIA G-SYNC. Tym samym dokładnie oddaje nawet najbardziej dynamiczne akcje. Pozwala błyskawicznie reagować i dostrzegać wszystkie niezbędne detale bez smużenia, rozrywania obrazu, mylących załamań i wrażenia klatkowania. Producent zastosował również redukcję efektu migotania, by nawet podczas dłuższych sesji oczy gracza męczyły się jak najmniej.

Predator XB241H jest przy tym efektowną konstrukcją, która przykuwa wzrok designem i wykończeniem. Producent oddał w ręce graczy duże możliwości regulacji pozycji ekranu, co tylko zwiększa komfort jego użytkowania. I tak pasjonat gier może obrócić panel monitora o trzydzieści stopni w bok, odchylać go pionowo nawet do kąta trzydziestu pięciu stopni, ustawić wysokość matrycy na wysięgniku w zakresie piętnastu centymetrów, a w razie potrzeby także skorzystać z funkcji pivot i obrócić ekran o 90 stopni. Dodatkowym atutem urządzenia są dwa głośniki, które bardzo dobrze sprawdzają się w sytuacjach, gdy gracz chce na chwilę odpocząć od słuchawek.

Acer Predator to monitor bezramkowy i ergonomiczny, który został zadedykowany graczom. Producent, tworząc urządzenie, odpowiedział na wszystkie ich potrzeby, co zaowocowało powstaniem sprzętu idealnie nadającego się do zabawy w wirtualnych światach. Warto go mieć w swojej ofercie, zwłaszcza w obliczu tak dynamicznego rozwoju e-sportu w Polsce. Według raportu Electonic Sports League (ESL) jego wartość w przyszłym roku wyniesie 52 miliony złotych. To oznacza m.in. potężną grupę potencjalnych klientów zainteresowanych sprzętem najwyższej jakości, sprawdzonym i polecanym przez innych gamerów. Takim, jak monitor Acer Predator XB241H.

Zachęcamy do odwiedzania serwisu Interlink oraz kontaktu z Opiekunem handlowym, by dowiedzieć się więcej o aktualnych promocjach i nowościach w ofercie ABC Data.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.