Canon Zoemini – kieszonkowa drukarka fotograficzna

Niewielka i poręczna drukarka fotograficzna Canon Zoemini ma wiele atutów, którymi przykuwa uwagę konsumentów. To obowiązkowe akcesorium dla wszystkich pasjonatów fotografii, którzy każdego dnia uwieczniają otaczający świat za pomocą swoich urządzeń mobilnych. To też funkcjonalny gadżet, który doskonale sprawdza się podczas spotkań towarzyskich.

Canon zadbał, by opisywane urządzenie idealnie wpisywało się w aktualne trendy i potrzeby konsumentów. W dobie mediów społecznościowych i udostępniania ogromnych ilości informacji przez internet, Zoemini wspiera łączność Bluetooth i współpracuje z najpopularniejszymi serwisami, pokroju Facebooka, Instagrama czy  Dropboxa, umożliwiając szybkie i proste drukowanie umieszczonych tam fotografii.Canon Zoemini

Zoemini wykorzystuje technologię ZINK, która nie wymaga atramentu i pozwala na błyskawiczne drukowanie zdjęć z urządzeń mobilnych, portali społecznościowych czy dysków sieciowych. Użytkownik, korzystając z darmowej aplikacji Canon Mini Print, zainstalowanej na swoim smartfonie czy tablecie, może w każdym momencie wydrukować fotografie o wymiarach 5×7,6cm na samoprzylepnym, wodoodpornym i trwałym papierze Canon ZINK. Do dyspozycji posiadacza oddane są liczne ciekawe filtry, ramki, efekty rozszerzonej rzeczywistości, a także funkcje tworzenia większych plakatów, obrazów i efektownych kolaży z kilku wydruków. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przygotowane w ten sposób prace następnie wykorzystać jako ozdobę w mieszkaniu czy sposób na personalizację posiadanych przedmiotów.

Canon Zoemini to kompaktowy i stylowy gadżet, który szybko staje się niezbędnym towarzyszem podczas wycieczek i spotkań z przyjaciółmi. Jego atutem są niewielkie rozmiary, zaledwie 118x82x19 mm i tylko 160g wagi pozwala łatwo zabierać go ze sobą przy każdej okazji. Wystarczy kilka chwil, by za pomocą drukarki uwolnić kreatywność i pomysłowo wykorzystać najpiękniejsze ze zrobionych zdjęć. To może być znakomity pomysł na prezent, a tym samym hit sprzedażowy nadchodzących miesięcy. Warto już dzisiaj zaoferować go swoim klientom.

Kliknij i sprawdź Canon Zoemini w ofercie ABC Data!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.