Dla kinomana i jako towarzysz każdej podróży – mobilny głośnik Genius MT-20

Coraz większe możliwości oferowanych na rynku urządzeń sprawiają, że łatwiej jest stworzyć kino domowe i w zaciszu własnych czterech ścian cieszyć się obrazem i dźwiękiem niczym z sali kinowej. Nowe możliwości przed użytkownikami otwiera dostępny od niedawna w ofercie ABC Data głośnik Genius MT-20.

Firma Genius od lat stara się oferować swoim odbiorcom urządzenia innowacyjne, dopasowane do ich potrzeb oraz oferujące rozrywkę. W tę politykę perfekcyjnie wpisuje się głośnik MT-20. To z jednej strony obowiązkowe akcesorium każdego kinomana szukającego wysokiej jakości dźwięku, jak też osób, które chcą mieć zawsze przy sobie poręczny i uniwersalny głośnik do słuchania ulubionych piosenek.

Ważący tylko półtora kilograma sprzęt może pochwalić się niewielkimi wymiarami – 35cm szerokości na 12,3cm wysokości i 10,7 głębokości, co sprawia, że stanowi niemal niezauważanego kompana podczas każdej podróży i nadaje się nawet do niewielkich mieszkań. W małej obudowie kryją się ogromne możliwości. MT-20 za pomocą dwóch kanałów emituje dźwięk przestrzenny, który wraz z głębokim basem znakomicie oddaje wszystkie efekty filmowe. Tym samym użytkownik może zwiększyć immersję podczas oglądania wideo nie tylko z telewizora, ale też smartfona lub tableta połączonego poprzez bluetooth lub wejście AUX 3,5mm.

Głośnik MT-20 ma wbudowany bardzo wytrzymały akumulator, który pozwala na jednym ładowaniu działać przez dziesięć godzin. Nie tylko wystarczy to na długi maraton filmowy lub serialowy, ale też stanowi kolejny atut urządzenia w przypadku muzycznych wspólnych podróży i spotkań ze znajomymi poza miastem. Niepodważalnym atutem produktu firmy Genius jest jego uniwersalność. Doskonale sprawdza się jako element kina domowego, ale wystarczy chwila, by za pomocą funkcjonalnego menu przestawić go na odtwarzacz muzyki, który odegra wszystkie zapisane na karcie SD hity. Prosta nawigacja pozwala w kilka chwil osiągnąć zamierzony efekt.

Genius głośnik

Przenośne głośniki bezprzewodowe szybko przekonały do siebie konsumentów. Nie bez przyczyny wiele stron internetowych wskazuje je jako bardzo dobry pomysł na prezent dla nastolatków i dorosłych. Urządzenia takie, jak Genius MT-20 mogą jeszcze grupę odbiorców poszerzyć o kinomanów i osoby często aktywnie spędzające czas poza domem. Poręczny, uniwersalny, oferujący wysoką jakość dźwięku głośnik idealnie wpisuje się w ich potrzeby.

Zachęcamy do odwiedzania serwisu Interlink i kontaktu z Opiekunem handlowym, by dowiedzieć się więcej o nowościach w ofercie ABC Data.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.