Dla mobilnych klientów – słuchawki Gembird Miami

W ofercie ABC Data jest już dostępny nowy model słuchawek bluetooth dobrze znanej na rynku marki Gembird. Urządzenie znakomicie wpisuje się w aktualny trend mobilności, oferując wszystkie niezbędne dzisiaj funkcjonalności.

Ważące zaledwie 160g słuchawki bezprzewodowe pozwalają komfortowo słuchać muzyki, ale też odbierać telefony bez konieczności trzymania smartfona w ręku. Miami działają z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku laptopami i telefonami obsługującymi bluetooth. Stabilna łączność występuje na przestrzeni do 10 metrów od źródła sygnału. W przypadku połączenia przychodzącego, słuchawki automatycznie wyciszają grającą muzykę, by użytkownik nie przegapił próby kontaktu.

Opisywany model charakteryzuje pasmo przenoszenia 20 Hz – 20000 Hz, stosunek sygnału do szumu przekraczający 83 dB i impedancja na poziomie 32 Ohmów. Zainstalowana w urządzeniu bateria litowo-jonowa o pojemności 250 mAh umożliwia do sześciu godzin aktywnego użytkowania. Naładowanie energii do pełna zajmuje z kolei nie więcej niż dwie godziny. W zestawie ze słuchawkami znajdują się kable: USB o długości pół metra oraz audio.

Słuchawki bluetooth są kojarzone przede wszystkim z wygodą i stanowią sprawdzone rozwiązanie dla osób zmęczonych ciągle plączącymi się kablami. W przypadku modelu Gembird Miami klienci otrzymują urządzenie dobrze sprawdzające się w swojej roli i ułatwiające wygodne słuchanie muzyki czy odbieranie połączeń telefonicznych. Zachęcamy do odwiedzenia serwisu Interlink i sprawdzenia aktualnej oferty.

Kliknij i zamów Gembird Miami już dziś!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.