DrivePro – rejestratory dbające o kierowców i pasażerów

Szeroki wybór dostępnych w sprzedaży rejestratorów cyfrowych sprawia, że wielu konsumentów ma problem z podjęciem wyboru. Poszukiwane przez nich są coraz częściej urządzenia funkcjonalne, które nie tylko rejestrują wydarzenia na drodze, ale też potrafią zadbać o bezpieczeństwo i wygodę kierowcy oraz pasażerów. Odpowiednimi atutami pochwalić się mogą dostępne w portfolio ABC Data Transcend DrivePro.

Klienci ABC Data mogą wybierać spośród pięciu modeli kamer zaprojektowanych przez działającego na rynku od trzech dekad producenta. Poszczególne modele różnią się liczbą oferowanych funkcjonalności, ale wszystkie z powodzeniem sprawdzają się w trasie, rejestrując wszystkie szczegóły nie tylko przy optymalnym naświetleniu, ale również w trudnych warunkach, na przykład w nocy. Wszystko to za sprawą zainstalowanej matrycy Sony Exmor, która zapewnia nagrania w wysokiej jakości – 1080p w 30 klatkach na sekundę.

Użytkownicy mogą również wykorzystać łączność Wi-Fi, by za pomocą dedykowanej aplikacji uzyskać podgląd na żywo nagrywanego materiału. Kamera jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi z systemami Android i iOS.

Dostępne modele rejestratorów (kliknij w zdjęcie i zamów wybrany model już dzisiaj!):

Warte wzmianki są liczne dodatkowe funkcjonalności kamer Transcend. Urządzenia w wersjach 110, 130, 230 i 520 wyposażono w opcję nagrywania awaryjnego, która jest aktywowana w momencie wypadku na drodze i służy zabezpieczeniu materiału przed nadpisaniem. Z kolei funkcja dozoru parkingowego pozwala działać kamerom w dwóch trybach – aktywowania nagrywania przy wykryciu ruchu lub rejestrowania wszystkiego i zapisywania w formie time-lapse. Przydatne w codziennym użytkowaniu, zwłaszcza zawodowym kierowcom, są też takie udogodnienia, jak przypomnienie dźwiękowe o włączeniu świateł, konieczności zrobienia przerwy czy ostrzeżenie przed zmianą pasa ruchu lub zbyt gwałtownym zbliżaniu się do poprzedzającego pojazdu, które są dostępne w DrivePro 230 i 520.

Sprawdź szerokie portfolio urządzeń Transcend w Interlinku!

Każdego dnia na drogach dochodzi do setek niebezpiecznych sytuacji. Chcąc uniknąć kłopotów, a i zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich, konsumenci coraz częściej inwestują w nowoczesne rejestratory cyfrowe. Warto już dzisiaj uzupełnić swoją ofertę o kamery DrivePro i zaproponować im odpowiednio dopasowane do potrzeb urządzenia.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.