Drukarki 3D XYZprinting dołączają do szerokiego portfolio ABC Data

Nasza oferta sprzętu dedykowanego drukowi przestrzennemu została właśnie wzmocniona o jedne z najpopularniejszych desktopowych drukarek 3D na świecie – modele firmy XYZprinting.

Na mocy współpracy z Aemca sp. z o.o w ofercie ABC Data znalazły się drukarki FDM i SLA firmy  XYZprinting. W dostępnym asortymencie są charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami technicznymi modele skierowane do początkujących pasjonatów druku 3D, jak też i urządzenia dla wymagających użytkowników, szukających sprzętu najnowszej generacji, który zapewnia wysoką jakość wydruków.

Nawiązanie współpracy z ABC Data jest dla nas ważnym etapem rozwoju z perspektywą jeszcze bardziej dynamicznego wzrostu zainteresowania i sprzedaży urządzeń XYZprinting. Branża druku 3D rozwija się bardzo dynamicznie, a to wymaga dużej sprawności w dostosowywaniu się do zmian, nowych technologii, wprowadzaniu nowych modeli i materiałów. Na tym polu nie tylko produkcja i serwis urządzeń, ale również dystrybucja jest bardzo istotna i wymaga współpracy – mówi Mariusz Kieraga, Prezes Zarządu Aemca sp z o.o. Jesteśmy przekonani, że ABC Data, jako firma z potężnym doświadczeniem i zasięgiem, a także pracownikami, których już mieliśmy przyjemność poznać, również od fachowej strony, przyczyni się do wspólnego sukcesu i szerszej popularyzacji druku 3D Polsce i Europie Centralnej – dodaje. 

Klienci ABC Data mogą zaopatrzyć się m.in. we wszechstronną, wyróżniającą się niewielkimi rozmiarami i dedykowaną najmłodszym użytkownikom oraz osobom rozpoczynającym przygodę z drukiem przestrzennym da Vinci Mini W. Drukarka jest fabrycznie skalibrowana i dzięki uproszczonemu interfejsowi łatwa w obsłudze. Oferuje przy tym wszystkie niezbędne funkcjonalności –  umożliwia przesyłanie projektów przez Wi-Fi, ma pole robocze 150x150x150mm i drukuje już od warstwy 0,1mm.

Bardziej zaawansowanych użytkowników zainteresować może da Vinci 1.0 Pro. To model otwarty na filamenty 1.75mm innych producentów, wyposażony w aluminiowy stół i pole robocze 200x200x200mm, umożliwiający podłączenie modułu grawerującego wiązką lasera. Ważnym punktem oferty modeli XYZprinting jest również da Vinci 1.0 Pro 3in1 – pierwsze urządzenie umożliwiające drukowanie, skanowanie 3D oraz grawerowanie po dokupieniu modułu lasera. Tym samym bardzo dobrze sprawdza się nie tylko w domach hobbystów, ale też w przedsiębiorstwach.

Zróżnicowane portfolio uzupełnia szeroka gama filamentów, żywic do drukarki Nobel i tonerów do da Vinci Color. Na platformie Interlink dostępne są również długopis 3D i skaner 3D firmy XYZprinting.

Tworząc naszą ofertę sprzętu dedykowanego technologii druku przestrzennego, od początku staraliśmy się, by była jak najbardziej komplementarna. Dzięki współpracy z takimi firmami, jak Aemca Sp. z o.o, możemy oferować naszym Klientom szeroki wybór drukarek i filamentów, dedykowanych do różnych grup odbiorców – mówi Adam Suchenek, Product Manager odpowiedzialny w ABC Data za rozwój oferty związanej z drukiem przestrzennym. Modele XYZprinting wyróżnia wysoka jakość wykonania i doskonałe dopasowanie do potrzeb konkretnych grup użytkowników, czy to początkujących, czy też średniozaawansowanych lub profesjonalistów. Wprowadzenie ich do portfolio możemy uznać za kolejny ważny punkt w historii naszych działań na rzecz rozwoju druku przestrzennego w Polsce – dodaje.

Urządzenia i akcesoria XYZprinting są dostępne dla klientów ABC Data na platformie Interlink.  

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.