Drukarki i filamenty 3D Gembird w ofercie ABC Data

Od ponad dwóch lat systematycznie rozwijamy ofertę sprzętu dedykowanego technologii druku 3D, koncentrując się na jej komplementarności. Nasze szerokie portfolio uzupełniły właśnie produkty holenderskiej firmy Gembird, która działa na rynku już od dwudziestu lat.

Podpisana umowa w naturalny sposób poszerza ofertę ABC Data w zakresie sprzętu dedykowanego drukowi przestrzennemu. Wśród dostępnych nowości jest siedem modeli drukarek 3D FDM oraz DLP z serii FlashForge. To urządzenia wszechstronne, bardzo dobrze sprawdzające się zarówno w wykorzystaniu profesjonalnym, jak i domowym użytkowaniu. Portfolio uzupełniły również osiemdziesiąt dwa rodzaje filamentów typu ABS, HIPS, NYLON, PLA, POLYMER GLOSSY, TPE FLEXIBLE.  Duża liczba różniących się właściwościami, dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej, materiałów pozwala klientom dobrać te odpowiednie do realizacji konkretnych projektów.

Jako spółka dwukrotnie wybrana „Najlepszym Polskim Dystrybutorem Niskobudżetowych Drukarek 3D i Filamentów” systematycznie rozwijamy ofertę sprzętu dedykowanego technologii druku 3D. Nawiązujemy umowy z czołowymi producentami urządzeń i akcesoriów 3D, dbając nie tylko o komplementarność portfolio, ale i wysoką jakość oferowanych produktów – mówi Adam Suchenek, Product Manager odpowiedzialny w ABC Data za rozwój oferty związanej z drukiem przestrzennym. Współpraca z firmą Gembird, a więc uznanym, międzynarodowym producentem, pozwoli nam umocnić swoją pozycję lidera w obszarze druku przestrzennego i udostępnić Klientom kolejne rozwiązania 3D wysokiej klasy. Do takich bez wątpienia należą drukarki i filamenty Gembird – dodaje.

Klienci ABC Data mogą zaopatrzyć się w drukarki z serii FlashForge oraz wymienione wyżej rodzaje filamentów już teraz, m.in. poprzez platformę InterLink.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.