Dzieci w świecie technologii

Każdy z nas, wracając wspomnieniami do czasów dzieciństwa, jest w stanie przypomnieć sobie urządzenia i gadżety elektroniczne, które kształtowały wówczas jego rzeczywistość. Technologia nieustannie się rozwija, wkracza w nowe rejony ludzkiego życia, ale niezmiennie też pomaga dzieciom i nastolatkom poznawać otaczający świat, bawić się, uczyć i rozwijać. W Dniu Dziecka postanowiliśmy spojrzeć na dostępne gadżety, które obecnie interesują młodych i stanowią ciekawe pomysły na prezenty dla nich.

Nasz szybki przegląd produktów, które warto dodać do oferty skierowanej do klientów, podzieliliśmy na kilka kategorii, grupując wybrane urządzenia i gadżety według określonych kryteriów.

Kid is playing with drone

Aktywność na świeżym powietrzu

Technologii często zarzuca się, że zatrzymuje dzieci w domach i przykuwa je do ekranów telewizorów, komputerów czy urządzeń mobilnych. Tymczasem, jeśli spojrzeć na ofertę dostępnych gadżetów, nie brakuje takich zachęcających do zabawy na zewnątrz. Od kilku lat coraz większą popularnością cieszą się drony. Te nowoczesne, niewielkie pojazdy latające to nie tylko znakomita rozrywka, ale też przydatny gadżet dla podróżników, którzy chcą relacjonować swoje eskapady w nietypowy sposób i uwieczniać piękne widoki z powietrza. Sporo frajdy potrafią sprawić też zdalnie sterowane samochody w stylu opisywanych jakiś czas temu, sprawdzających się nawet na leśnych duktach, Overmax X-rally 2.0 i X-monster 3.0. Do aktywności na zewnątrz doskonale nadają się również deskorolki elektryczne, wrotki z silniczkiem lub robiące furorę wśród konsumentów w Polsce i na świecie hulajnogi elektryczne oraz balance boardy. Pojawienie się ich w domu z reguły przekłada się na nagły wzrost zainteresowania młodzieży spacerami i spotkaniami ze znajomymi na świeżym powietrzu.

W ofercie ABC Data znajduje się szeroki wybór produktów tego typu. Uwadze naszych Klientów polecamy zwłaszcza:

Zdalnie sterowane samochody Overmax

Drony Parrot Bebop 2

Smartwatch Garret Kids 5

Balance Board Razor Hovertrax 2.0

Deskorolka Razor Longboard

Wrotki Razor Turbo Jetts

Jeździk Skymaster Wheels

Kreatywne

Wielu dorosłym zależy na inwestycjach w gadżety, które pozwolą najmłodszym rozwijać swoje talenty i zdobywać nowe umiejętności. Technologia otwiera obecnie szereg możliwości przed dziećmi, które lubią tworzyć. Mali majsterkowicze, informatycy i przyszli inżynierowie mogą nauczyć się podstaw programowania, układając roboty z klocków Mi Bunny Robot Builder, tworzyć własne konstrukcje za pomocą długopisu 3D czy bawić się w projektanta zabawek lub praktycznych prezentów dla rodziców i rodzeństwa w drukarkach 3D. Pasjonatom rysunku i artystom spodoba się z kolei tablet graficzny, a jeśli zależy nam na zaciekawieniu edukacyjnymi treściami małego fana gier, zawsze można skusić się na jedne z dostępnych na rynku gogli VR. Dzięki nim i licznym dedykowanym aplikacjom poznawanie świata nauki, historii i przyrody może być nad wyraz ciekawe i stanowić dobrą alternatywę dla typowych programów na komputerze czy książek.

ABC Data i tutaj oferuje szereg produktów, które warto dodać do posiadanej oferty. W minionych miesiącach polecaliśmy m.in.:

Drukarka 3D ODO Play

Długopis 3Doodler Create

Tablet graficzny z myszką Genius MousePen i608X

Okulary VR HTC Vive

Mi Bunny Robot Builder

teens with smartphone

Niezbędne

Oczywiście wszyscy dobrze wiemy, że jest tylko jedno urządzenie, bez którego żaden kilkunastolatek nie wyjdzie z domu i nie wytrzyma choćby kilku godzin. Smartfony swoją wszechstronnością i uniwersalnością zaspokajają wiele potrzeb i otwierają dziesiątki możliwości. Pomagają w utrzymywaniu kontaktów, zapewniają rozrywkę, rozwijają pasję, mogą edukować, zwiększają bezpieczeństwo i stanowią często pierwsze źródło informacji. Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama modeli, które wyróżniają się, czy to znakomitą wydajnością, czy świetnymi aparatami.

Gadżetem, który od dawna towarzyszy młodzieży i który będzie jeszcze latami sprawdzał się jako dobry prezent dla młodego jubilata, są też słuchawki. Wyróżniające się designem, gwarantujące wysoką jakość dźwięku, wygodne w użyciu, stanowią niezbędny przedmiot w pokoju każdego dorastającego człowieka i obowiązkowego towarzysza jego wszystkich podróży. W młodości niemal każdy z nas kształtował swój gust muzyczny, poznając nowe gatunki oraz przeboje z obecnych i dawnych lat. Słuchawki mogą ten proces ułatwić i uprzyjemnić, stąd niezmiennie duże zainteresowanie klientom najnowszymi dostępnymi na rynku modelami.

Także tego rodzaju gadżety nasi Klienci znajdą w szerokim portfolio ABC Data:

Smartfon Honor 7X

Słuchawki SONY MDR-XD150B

Gadżety elektroniczne są od lat jednym z najpopularniejszych prezentów, niezależnie od okazji. Przyciągają uwagę chcących być na czasie nastolatków, rodziców szukających rozwijającej zabawki dla dzieci i pragnących większego komfortu dorosłych. Mniejszych i większych podróżników, gamerów, projektantów i artystów. Zadaniem konkurencyjnej firmy jest odpowiednio na te potrzeby odpowiedzieć, oferując szeroką gamę urządzeń i akcesoriów. Z ABC Data jest to dużo łatwiejsze. Zachęcamy do odwiedzania serwisu Interlink i sprawdzenia aktualnych promocji oraz nowości.

enfant geek jonglant avec matériel informatique

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.