Dzień Mamy? Pamiętamy!

Już w najbliższy piątek 26. maja, a więc Dzień Matki. Święto, którego początki sięgają czasów starożytnych cywilizacji Greków i Rzymian, jest dla większości z nas okazją, by w sposób bardziej szczególny niż zazwyczaj okazać miłość i szacunek mamom.

W tym ważnym dniu nie ma miejsca na półśrodki. Obecnie dużo łatwiej niż przed laty skontaktować się z mamą, by porozmawiać i złożyć jej życzenia, ale nic nie usprawiedliwi wiadomości tekstowych wysłanych przez smartfona czy jeden z popularnych portali społecznościowych. Jak pokazuje bowiem badanie przeprowadzone w 2016 roku przez Kelton Global dla serwisu RetailMeNot, mamy najbardziej doceniają prezenty tworzone własnoręcznie, od serca. Nie bez przyczyny 25 procent z nich wskazało na przygotowany własnoręcznie posiłek, jako idealny podarunek od dziecka w tym dniu.face_d_matki_0003

face_d_matki_0001Prezent dla mamy musi być spersonalizowany, dopasowany do jej potrzeb i pasji. Typowe, często wybierane podarunki, jak kwiaty, biżuteria czy słodycze zostały wskazane przez zaledwie dziesięć procent mam jako dobry pomysł na upominek. Jednocześnie jednak trzeba pamiętać, że w 2015 roku, jak wynika z analizy National Retail Federation, w samych tylko Stanach Zjednoczonych, na podarunki dla mamy przeciętny konsument wydał ponad 172 dolary. Co w takiej sytuacji polecać szukającym pomysłu konsumentom, mając na uwadze przytoczone wyżej wyniki ankiety?

bosch-pmf2232_defMamy w wielu przypadkach pragną uczcić swoje święto, relaksując się i na chwilę zapominając o codziennych obowiązkach. Na pewno chcą też poczuć się pięknie. Wyjazd do spa pozwoli im tym cieszyć się przez zaledwie kilka godzin, nasze propozycje stanowią dużo bardziej efektywną alternatywę. Wszelkie urządzenia kosmetyczne i relaksacyjne to doskonały pomysł dla mającej dla siebie zdecydowanie zbyt mało czasu mamy. Polecenia wymaga choćby masażer do stóp Bosch PMF2232. Ma on trzy podstawowe funkcje – podgrzewania wody, masażu wibracyjnego i masażu bąbelkami. Może również pełnić rolę domowego centrum pedicure z własnym napędem i trzema końcówkami do pielęgnacji – szczotką, pumeksem i nasadką masującą. Prosta obsługa i szerokie możliwości sprawiają, że każda mama będzie mogła cieszyć się jego funkcjonalnościami każdego dnia.

Zadbać o urodę i zapomnieć o stresie pomaga też urządzenie do mikrodermbrazji. To pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny, podczas którego za pomocą kontrolowanego strumienia mikrokryształków ścierane są kolejne warstwy naskórka. Silk’n ReVit to system peelingu mikrodermabrazją diamentową, który wygładza drobne zmarszczki i poprawia strukturę skóry, by wyglądała ona młodziej. Wymienne końcówki pozwalają przeprowadzać zabiegi na wszystkich obszarach twarzy, a ustawienia siły ssania dostosować je do wrażliwości skóry.

Podobnie wartościowym upominkiem dla mamy może być lipomasażer Silk’n Silhouette, a więc urządzenie do modelowania sylwetki za pomocą technologii HT. Łączy ona w sobie trzy źródła energii: bipolarną RF, świetlną LED oraz cieplną IR, by przenikać wszystkie warstwy skóry, od naskórka do tłuszczu podskórnego i przywracać jej elastyczność. Stosowanie lipomasażera sprzyja odmładzaniu i przywracaniu równowagi skórze oraz pozwala zredukować tak nielubiany cellulit.

BaByliss 8438ENiemniej przydatne każdej mamie, a tym samym poszukiwane na prezent dla niej przez dzieci, może być lusterko kosmetyczne BaByliss 8438E. Z pozoru zwyczajny przedmiot, który jest w każdym domu. Produkt BaByliss ma jednak kilka mocnych atutów, które stawiają go ponad tradycyjnymi lusterkami. Obrotowa rama pozwala łatwo uzyskać pożądane nachylenie, a lustro o średnicy 20,5 centymetra, którego jedna ze stron powiększa ośmiokrotnie, idealnie sprawdza się w codziennych sytuacjach. Zaletą jest też bez wątpienia oświetlenie halogenowe – użytkowniczki mogą wybierać pomiędzy trzema rodzajami światła, zimnym, ciepłym i naturalnym, w zależności od swoich potrzeb.

Sporo pisaliśmy o urodzie i relaksie, a nie wspomnieliśmy jeszcze o tak przydatnym w chłodne wieczory prezencie, jak poduszka elektryczna Adler AD7404. Jej rozgrzewające działanie idealnie sprawdza się w walce z nerwobólami czy bólami reumatycznymi. Wygodny otwór na dłonie lub stopy i wykonany z miękkiego polaru pokrowiec wpływają dodatkowo na komfort użytkowania i sprawiają, że działająca w pięciu ustawieniach temperatury poduszka może być wykorzystywana na rozmaite sposoby.

Wielu klientów każdego roku szuka odpowiedniego upominku dla swojej mamy. Nasza lista wskazuje produkty, które warto im polecić. To urządzenia nie tylko doskonałe na taką okazję, ale przy tym mogące naprawdę przydać się zapracowanym i zasługującym na chwilę odpoczynku mamom.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.