Efektywnie popraw jakość powietrza z oczyszczaczami Sencor

Oczyszczacze powietrza są regularnie polecane osobom, które chcą zadbać o jakość powietrza w swoim domu lub biurze. Produkty takie, jak dostępne w ABC Data modele Sencor SHA 6400WH i 8400WH, przykuwają uwagę m.in. alergików czy rodziców, którzy chcą zadbać o zdrowie bardziej wrażliwych na szkodliwe pyłki i związki chemiczne dzieci. Warto mieć je w swojej ofercie, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Oba wymienione na początku modele posiadają 4-stopniową filtrację, dzięki której możliwa jest szybka i efektywna poprawa jakości powietrza w pomieszczeniach. Filtr wejściowy wychwytuje grube cząstki kurzu i alergeny. Filtr węglowy wchłania organiczne związki chemiczne, jak formaldehyd i benzen, a filtr HEPA wychwytuje cząstki kurzu i pyłu, a także dym oraz cząsteczki alergenów. Dodatkowo urządzenia wyposażono w lampę, która za pomocą promieniowania UV-C niszczy mikroorganizmy, w tym bakterie, wirusy i grzyby. Producent zadbał, by filtr był łatwo wymienialny, a lampa odpowiednio trwała (nawet do 20 000 godzin pracy, co oznacza ponad pięć lat normalnej eksploatacji).

Źródło: http://www.sencor.pl

Źródło: http://www.sencor.pl

Trzy ustawienia prędkości pozwalają swobodnie dostosowywać sposób pracy oczyszczacza do swoich potrzeb i na przykład zmniejszać poziom hałasu do niemal nieodczuwalnych 30db w pierwszym trybie podczas nocy. Atutami opisywanych modeli jest minimalistyczny design i niewielkie wymiary. SHA 6400WH zalecany jest do pomieszczeń nie przekraczających 20 m2, z kolei SHA 8400WH z powodzeniem sprawdzi się nawet w pokojach o dwukrotnie większym metrażu.

W okresie grzewczym temat kiepskiej jakości powietrza i wszechobecnego smogu jest podnoszony dużo częściej niż zwykle. Konsumenci w trosce o zdrowie swoje i bliskich inwestują w maseczki antysmogowe i oczyszczacze powietrza. Warto mieć w ofercie i proponować im dobrze sprawdzające się w swojej roli urządzenia, jak modele Sencor SHA 6400WH i SHA 8400WH.

Kliknij i sprawdź oczyszczacze powietrza Sencor w ofercie ABC Data!

Sencor Main

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.