Extendery HDMI Techly w ofercie ABC Data

Czasami doprowadzenie sygnału HDMI od źródła do wybranego monitora, projektora lub innego wyświetlacza nastręcza wielu problemów. Rozwiązanie przynosi firma Techly, która oferuje extendery HDMI w kilku różnych wersjach.

Przykłady praktycznych zastosowań extenderów HDMI można mnożyć. Świetnie sprawdzą się przy projektowaniu efektywnej infrastruktury umożliwiającej przesyłanie sygnału audio i wideo w większych sklepach lub lokalach usługowych. Dzięki nim właściciele będą mogli zrezygnować z plątaniny kabli i kosztownych prac ingerujących w strukturę budynku, a jednocześnie cieszyć się wykorzystaniem wideo i audio w wysokiej jakości nawet w oddalonych od siebie o wiele metrów odbiornikach. Extendery sprawdzą się także w domach, w których istnieje potrzeba doprowadzenia sygnału HDMI od źródła do monitorów i innych urządzeń wyświetlających przez kilka pomieszczeń lub na różne piętra.

W szerokim portfolio ABC Data dostępne są różne wersje extenderów Techly. W zależności od potrzeb klienci mogą wybrać modele umożliwiające transmisję sygnału:

– po okablowaniu CAT 5e i CAT 6 na odległość do 120 metrów

– bezprzewodowo na odległość do 200 metrów

– poprzez sieć Ethernet

Produkty Techly zapewniają stabilny przesył danych, a tym samym wysoką jakość obrazu i dźwięku, który trafia do odbiorników nawet w jakości 4K. Poszczególne modele są łatwe w instalacji, umożliwiają kontrolę za pomocą pilotów IR i są kompatybilne z szeroką gamą odbiorników sygnału. Producent zadbał też o odpowiednie zabezpieczenie urządzeń, które wyposażono w wielopoziomową ochronę przed przepięciami i innymi podobnymi uszkodzeniami.

Extendery HDMI firmy Techly to znakomite rozwiązanie dla firm i użytkowników indywidualnych, chcących przesyłać sygnał wideo i audio na większe odległości. Zachęcamy do odwiedzenia serwisu Interlink i zapoznania się z dostępną ofertą.

Kliknij i zamów extendery HDMI firmy Techly już dzisiaj!

Extender HDMI Techly

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.