Fotele gamingowe Vertagear w ofercie ABC Data

Potężny komputer i monitor wyświetlający obraz w najwyższej jakości. Zwiększające immersję słuchawki. Wygodny pad lub wyposażone w odpowiednie funkcjonalności mysz i klawiatura. Wielu graczom do kompletu brakuje jeszcze komfortowego fotela, w którym będą mogli zatopić się w wirtualnych światach na wiele godzin. Ich uwagę mogą przykuwać modele firmy Vertagear.

Dostępna w ofercie ABC Data seria Racing otrzymała taką nazwę nie bez przyczyny. Fotele kierowców wyścigowych muszą zapewniać im poczucie komfortu niezbędne, by mogli skoncentrować się na zmaganiach na torze. Gracze też potrzebują wygodnych i stabilnych foteli, na których będą mogli całkowicie oddać się zabawie w wirtualnej rzeczywistości. Vertagear dostarcza na rynek sprawdzone i dedykowane gamerom produkty od 2015 roku. W nowej serii Racing również zadbał o wysoką jakość wykonania – poszczególne modele mają stalową ramę, odporną na odkształcenia grubą piankę oraz aluminiową podstawę, a tym samym są bardzo trwałe i komfortowe.

Poszczególne modele z serii Racing różnią się designem, wagą, wymiarami i dostępną kolorystyką. Tym samym nasi Klienci mogą zbudować szerokie portfolio i oferować konsumentom całą gamę produktów, które pasować będą do określonych potrzeb i stylu stanowiska danego gracza. Wszystkie łączy przy tym obecności wielu przydatnych funkcjonalności.  Fotele posiadają liczne możliwości regulacji, w tym m.in. wysokości siedziska, położenia podłokietników czy stopnia pochylenia oparcia. Do zestawu dołączane są też poduszki, dzięki którym nawet podczas dłuższych sesji gracz nie odczuwa zmęczenia i nie naraża się na bóle kręgosłupa w odcinku szyjnym czy lędźwiowym.

Fotel gamingowy już dawno przestał być ciekawym akcesorium, które interesuje tylko nielicznych. Wyraźnie większy komfort siedzenia przekonuje graczy, którzy często przy komputerze potrafią przecież spędzić nawet kilka godzin z tylko krótkimi przerwami. Designerskie, funkcjonalne i trwałe modele Vertagear Racing na pewno mogą zwrócić ich uwagę.

Zachęcamy do poznania portfolio foteli gamingowych Vertagear. Modele z serii Racing prezentujemy w dołączonej do tekstu galerii.

Kliknij i sprawdź dostępne modele! 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.