Grupa ABC Data dwukrotnie nagrodzona na Dell Partner Awards 2018!

Czwarte z rzędu wyróżnienie za doskonałą współpracę dla ABC Data oraz nagroda dla spółki S4E – tegoroczną galę Dell EMC Partner Awards możemy podsumować hasłem „Ponownie najlepsi!”

15 marca w warszawskim hotelu Sofitel Victoria spotkali się najważniejsi Partnerzy Dell EMC w Polsce. Punktem kulminacyjnym wydarzenia było tradycyjne wręczenie nagród dla wyróżniających się firm. Dwie z nich trafiły do Grupy ABC Data. W uznaniu najwyższej jakości współpracy oraz wyjątkowych kompetencji w zakresie sprzedaży produktów konsumenckich Dell, ABC Data otrzymała statuetkę w kategorii „Client Solutions Distributor of the Year”. W imieniu spółki nagrodę odebrała Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data.

DELL EMC jest globalnym liderem technologicznym w obszarze IT. Z kolei ABC Data to lider dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasze Firmy mogą odnosić wspólne sukcesy oraz wyznaczać i popularyzować technologiczne trendy w całym regionie CEE – przekonuje Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data – Co istotne, Grupa ABC Data jest dziś niekwestionowanym, branżowym liderem zarówno pod względem oferty produktowej, jak i wartości dodanej w postaci specjalistycznych usług. Nic więc dziwnego, że tytuł „Dystrybutora Roku” rozwiązań Dell otrzymaliśmy już po raz czwarty z rzędu – dodaje Ilona Weiss.

Druga nagroda od Dell EMC trafiła do wchodzącej w skład Grupy ABC Data spółki S4E. Wiodący polski dystrybutor z wartością dodaną otrzymał statuetkę w kategorii „Dell EMC B2B Brand Ambassador”. W imieniu spółki nagrodę odebrał Prezes Zarządu S4E S.A., Paweł Piętka.

Dziękujemy za te wyróżnienia. Stanowią one dla nas zachętę do podejmowania jeszcze większych wysiłków na rzecz rozwoju kanału sprzedaży i promowania najnowszych trendów technologicznych w całym regionie CEE.

Dell_Partner_Award_2018

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.