Inteligentne niszczarki zgodne z RODO – Rexel Auto+

Wejście w życie RODO, a więc nowych unijnych przepisów o ochronie danych osobowych, oznacza dla firm nie tylko zmiany w procedurach, ale również w infrastrukturze biurowej. Niezbędnym elementem wyposażenia stają się urządzenia ułatwiające dbanie o bezpieczeństwo danych. Wśród nich są nowoczesne niszczarki, takie jak modele firmy Rexel.

Dostępne w ofercie ABC Data produkty skutecznie niszczą papierową dokumentację, ale również płyty CD, spinacze i karty kredytowe. Model Auto+300X zapewnia bezpieczeństwo na poziomie P-4 i T-4, tnąc arkusze na konfetti o wymiarach 4×40 mm z prędkością 3 metrów na minutę. Urządzenie wyposażono w automatyczny podajnik na 300 kart papieru i 40-litrowy kosz. Zaprogramowany tryb automatyczny pozwala zaoszczędzić czas użytkownikom. Bezpieczeństwo niszczonych informacji zapewnia wówczas blokada z 4-cyfrowym kodem PIN, dzięki której dokumenty mogą być cięte bez nadzoru. Możliwe jest również ręczne niszczenie kartek – nawet do 8 egzemplarzy w tym samym momencie.

Auto+300X został również wyposażony w takie niezbędne funkcjonalności, jak cofanie papieru, tryb uśpienia dla oszczędzania energii czy zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz zapobieganie zacięciom. Urządzenie doskonale sprawdza się w nowoczesnym, dbającym o komfort pracowników biurze, wyróżniając się stylowym designem i generując niski poziom hałasu na poziomie poniżej 60 decybeli.

Kliknij tutaj i zamów niszczarkę Rexel Auto+300X już dzisiaj!

Podobnymi atutami mogą pochwalić się dostępne w portfolio modele Auto+ SmartTech 600X i 750X – przystosowane do pracy w miejscach, w których niszczone są większe ilości dokumentów. Pierwszy z nich został wyposażony w 80-litrowy pojemnik oraz automatyczny podajnik na 600 kartek. Drugi model ma podajnik aż na 750 arkuszy oraz 115-litrowy kosz. Oba cechuje również opcja zdalnego sterowania za pośrednictwem aplikacji Auto+ SmartTech, która umożliwia zarządzanie poprzez łączność bezprzewodową o standardzie 801.11. Tym samym użytkownik może koordynować pracę niszczarki za pomocą smartfona wyposażonego w Bluetooth 4.2 lub wyższy oraz system Android lub iOS.

Do 25 maja 2018 roku, a więc dnia wejścia nowych regulacji o ochronie danych osobowych, pozostało niewiele czasu. Wiele firm dostosowuje w tym momencie swoje procedury i wymienia posiadane urządzenia na nowocześniejsze. Warto powiedzieć im o niszczarkach firmy Rexel, które są niezbędne w każdym biurze, w którym dba się o bezpieczeństwo informacji. Zachęcamy do odwiedzenia serwisu Interlink i sprawdzenia pełnej oferty urządzeń Rexel.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.