iRobot Roomba 695 – dla chcących odpocząć od sprzątania

Roboty sprzątające szybko pozbyły się łatki gadżetu tylko dla największych pasjonatów technologii. Obecnie można je spotkać w coraz większej liczbie domów i mieszkań. Wśród urządzeń, które przykuwają uwagę konsumentów dopiero szukających swojego robota, jest bez wątpienia dostępny w ABC Data iRobot Roomba 695.

Roomba 695 to robot sprzątający, który bez problemu radzi sobie z odkurzaniem dywanów, parkietów i płyt podłogowych. Dzięki zastosowanej technologii iAdapt, urządzenie stara się efektywnie sprzątać na danym obszarze i unikać przeszkód, podejmując w ciągu każdej sekundy nawet ponad sześćdziesiąt decyzji. Wykorzystuje przy tym specjalne sensory, by unikać zmian wysokości – na przykład schodów, z których mógłby spaść.

Model został wyposażony w zestaw szczotek, które skutecznie usuwają kurz nawet przy krawędziach pomieszczeń i mebli. Opracowany przez producenta trzyetapowy system sprzątania pozwala Roombie 695 inteligentnie dopasowywać sposób działania do powierzchni po której aktualnie się porusza. Na skuteczność czyszczenia wpływa zamontowany filtr AeroVac, pochłaniający kurz i mogące powodować alergie pyłki. Warto wspomnieć, że Roomba 695 nie ma najmniejszych problemów z sierścią zwierząt. Urządzenie wyposażono w 0,6-litrowy pojemnik oraz wydajny akumulator litowo-jonowy, który pozwala na godzinę pracy bez przerwy.

Opisywany iRobot jest łatwy w obsłudze. Użytkownik może, korzystając z dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne, zdalnie go aktywować, kontrolować stan zapełnienia pojemnika, a także zaprogramować mu pracę na siedem dni tygodnia. Roomba 695 potrafi też samodzielnie wracać do stacji ładowania po zakończonej pracy. W każdym momencie właściciel może także skorzystać z wirtualnej ściany i wyznaczyć dokładnie granice sprzątania robota.

iRobot Roomba 695 powinien w nadchodzących miesiącach często trafiać na listę wymarzonych prezentów. Warto być na to przygotowanym i mieć go w ofercie dla swoich klientów.

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu Interlink i sprawdzenia aktualnych promocji na robot sprzątający Roomba 695 – kliknij i dowiedz się więcej!

iRobot Roomba 695

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.