IT Check: Overmax X-Monster 3.0

Zdalnie sterowane pojazdy mają dziesiątki atutów. Są często świetnym sposobem, by zachęcić dzieci do większej aktywności na świeżym powietrzu, a i zapewnić im dodatkową rozrywkę podczas wspólnych wycieczek.

W ramach kolejnego testu przeprowadzanego w naszej serii „IT Check”, wzięliśmy pod lupę model samochodu Overmax X-Monster 3.0. To zwrotna terenówka, która została przez producenta zaprojektowana w taki sposób, by poradzić sobie na każdej nawierzchni i wytrzymać nawet najtrudniejsze testy. Sprawdziliśmy to w praktyce, bo naszego X-Monstera 3.0 początkowo wypróbowaliśmy w centrum Warszawy, pokonując odcinki po asfalcie, nierównych chodnikach i trawnikach. Później zabraliśmy go w teren, gdzie musiał poradzić sobie z typowo off-roadową trasą rodem z rajdu Dakar. Żadne przeszkody nie okazały się mu straszne. Mocny silnik zapewnił wystarczającą moc, by pokonać strome wzniesienia i wysokie krawężniki, a responsywne zawieszenie ułatwiło manewrowanie po piaszczysto-ziemistych terenach.

X-Monster 3.0 robi bardzo dobre pierwsze wrażenie i choć z wyglądu budzi respekt, to jest bardzo łatwy w obsłudze. Sterowanie jest precyzyjne i nie nastręcza problemów nawet osobom, które nigdy wcześniej nie bawiły się kierowanymi zdalnie pojazdami. Przy zasięgu sięgającym stu metrów auto Overmax pozwala też na sporą dowolność w zabawie i otwiera szerokie pole do popisu do tworzenia ciekawych tras. Jedyny minus to stosunkowo krótki czas pracy na baterii. 15-20 minut zlatuje błyskawicznie i nawet przedłużanie zabawy drugą baterią nie niweluje uczucia rozczarowania, gdy trzeba zrobić sobie przymusową przerwę.

Kliknij i sprawdź Overmax X-Monster 3.0 w ofercie ABC Data!

X-Monster 3.0 dostępny jest w przystępnej cenie, a przy tym wykonany jest bardzo solidnie. Obudowa dzielnie przetrzymuje uderzenia, a wykonane z elastycznego plastiku nadwozie nie pęka przy kolizjach czy wywrotkach. To zdalnie sterowany samochód, który widzimy jako element ekwipunku na każdy rodzinny wypad. Sprawdzi się jako rozrywka w wolnej chwili nad morzem, w lesie, nad jeziorem czy w górach. Po testach oceniamy produkt Overmax pozytywnie i z czystym sumieniem zachęcamy do zainteresowania się nim.

Zachęcamy do obejrzenia wideo z testów.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.