Komponenty komputerowe Antec już w ofercie ABC Data

Odpowiadając na aktualne trendy, a także potrzeby rynku, nieustannie staramy się poszerzać portfolio oferowanych produktów. W ostatnim czasie uzupełniły je komponenty komputerowe i akcesoria amerykańskiej firmy Antec, która z powodzeniem działa na rynku od 1986 roku.

Produkty Antec tworzone są głównie z myślą o pasjonatach, którym zależy na wydajnych, wytrzymałych i wyróżniających się designem elementach swoich komputerów. W ofercie ABC Data dostępne są m.in. wydajne zasilacze, na które producent daje nawet do siedmiu lat gwarancji, zestawy chłodzenia procesora, a także szeroka gama obudów. Wśród nich stawiająca na funkcjonalność seria VSK, stylowa i łącząca minimalistyczny wygląd z szerokimi możliwościami montażu podzespołów seria NSK czy przeznaczona dla fanów wirtualnej rozrywki seria Gamers.

Polski rynek gier szybko rośnie, a wraz z nim segment sprzętu dedykowanego gamerom. To grupa, która ma określone potrzeby i z reguły szuka komponentów oraz akcesoriów cechujących się ciekawym designem, niezawodnością i solidnością wykonania. W ABC Data staramy się kształtować nasze portfolio tak, by nasi Partnerzy mogli wybierać spośród produktów wielu uznanych marek, które z pewnością zwrócą uwagę wymagających klientów. Do takich producentów bez wątpienia zalicza się Antec, który w ciągu minionych trzydziestu lat zyskał zaufanie milionów konsumentów na całym świecie, dla których stał się gwarancją wysokiej jakości – mówi Jerzy Janczewski, Business Unit Manager w ABC Data.

Zachęcamy do zapoznania się z portfolio dostępnych produktów Antec. Kliknij i dowiedz się więcej!

Antec

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.