„Koniec wakacji, to nie koniec zabawy” – druga edycja konkursu dla Klientów ABC Data

Zachęcamy do udziału w drugiej edycji konkursu dla naszych Klientów. Tym razem nagrodą jest serwer doskonale sprawdzający się w użytkowaniu domowym – Dell PowerEdge T30 E3-1225v5 3.3QC 1x8GB UDIMM 1TB SATA 3.5” NHP DVD-RW. Zasady są proste, a sama zabawa wciągająca. Zapraszamy!

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie „Koniec wakacji, to nie koniec zabawy” mogą wziąć udział osoby, które mają dostęp do systemu transakcyjnego InterLink. Są to nasi partnerzy handlowi oraz ich pracownicy. W tym zakresie nie ma ograniczeń.

Czym jest system InterLink i jak zostać naszym Klientem możecie dowiedzieć się odwiedzając stronę http://interlink.abcdata.com.pl

Planujemy kolejne edycje konkursu, także jeśli nie jesteś naszym klientem – zarejestruj się! Będziesz miał szansę na zdobycie kolejnych wartościowych nagród.600x400_II-EDYCJA-KONKURSU

Jak grać, żeby wygrać?

Konkurs „Koniec wakacji, to nie koniec zabawy” jest trochę, jak gra w podchody. Trzeba szukać wskazówek, aby sięgnąć po wygraną.

W InterLinku każdy produkt ma swój kod rozpoczynający się od litery „C”. Na przykład C0939576 to serwer Dell PowerEdge T30. W czasie trwania konkursu podamy 4 takie kody, które będą odpowiadały czterem konkretnym produktom w naszym systemie e-commerce. Należy wejść na stronę produktu konkursowego i tam w jednym ze zdjęć będzie kryło się hasło. Uczestnik powinien zebrać wszystkie 4 hasła i jak najszybciej wysłać je na konkursowy adres e-mail: konkurs@abcdata.eu. Osoba, która zrobi to najszybciej wygrywa serwer Dell PowerEdge T30.

Konkursowe kody „C” będziemy publikować poprzez nasze cztery kanały social media: nasz blog technologiczny ABC Data News, Facebook, Twitter i profil firmowy na Linked In. Trudność polega na tym, że kody będą pojawiały się w sposób losowy, także trzeba na bieżąco obserwować nasze media społecznościowe. Poniżej podajemy linki do nich:

http://news.abcdata.com.pl
http://facebook.com/abcdataPL
https://twitter.com/abcdatapl
https://www.linkedin.com/company/29055/

W razie dodatkowych pytań, piszcie do nas w wiadomości prywatnej na facebooku.

Czas trwania konkursu
Konkurs trwa od 25 września 2017 r. do 6 października 2017 r.

Kiedy będzie ogłoszenie wyników?
Ogłoszenie wyników nastąpi do 9 października 2017 r. w systemie InterLink.

Powodzenia!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.