„Koniec wakacji, to nie koniec zabawy” – trzecia edycja konkursu dla Klientów ABC Data

Zachęcamy do udziału w trzeciej edycji konkursu dla naszych Klientów. Tym razem nagrodą jest zasilacz awaryjny firmy APC by Schneider Electric – APC Power-Saving Back-UPS ES 8 Outlet 550VA 230V CEE 7/5 (BE550G-CP). Zasady niezmiennie są proste, a sama zabawa wciągająca. Zapraszamy!

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie „Koniec wakacji, to nie koniec zabawy” mogą wziąć udział osoby, które mają dostęp do systemu transakcyjnego InterLink. Są to nasi partnerzy handlowi oraz ich pracownicy. W tym zakresie nie ma ograniczeń.

Czym jest system InterLink? Jak zostać naszym Klientem? Na te pytania możecie znaleźć odpowiedź, odwiedzając stronę http://interlink.abcdata.com.pl

Nie jesteś naszym klientem – zarejestruj się! Planujemy kolejne konkursy, więc będziesz miał szansę na zdobycie wartościowych nagród.

Jak grać, żeby wygrać?

Konkurs „Koniec wakacji, to nie koniec zabawy” jest trochę, jak gra w podchody. Trzeba szukać wskazówek, aby sięgnąć po wygraną.

W InterLinku każdy produkt ma swój kod rozpoczynający się od litery „C”. Na przykład C0710668 to zasilacz awaryjny APC Power-Saving Back-UPS ES 8 Outlet 550VA 230V CEE 7/5 (BE550G-CP). W czasie trwania konkursu podamy 4 takie kody, które będą odpowiadały czterem konkretnym produktom w naszym systemie e-commerce. Należy wejść na stronę produktu konkursowego i tam w jednym ze zdjęć będzie kryło się hasło. Uczestnik powinien zebrać wszystkie 4 hasła i jak najszybciej wysłać je na konkursowy adres e-mail: konkurs@abcdata.eu. Osoba, która zrobi to najszybciej wygrywa zasilacz APC Power-Saving Back-UPS ES 8 Outlet 550VA 230V CEE 7/5 (BE550G-CP).

Konkursowe kody „C” będziemy publikować poprzez nasze cztery kanały social media. Znajdziesz po jednym na naszym blogu technologicznym ABC Data News, na Facebooku, Twitterze i profilu firmowym na Linked In. Trudność polega na tym, że kody będą pojawiały się w sposób losowy, także trzeba na bieżąco obserwować nasze media społecznościowe. Poniżej podajemy linki do nich:

http://news.abcdata.com.pl
http://facebook.com/abcdataPL
https://twitter.com/abcdatapl
https://www.linkedin.com/company/29055/

W razie dodatkowych pytań, piszcie do nas w wiadomości prywatnej na facebooku.

Czas trwania konkursu
Konkurs trwa od 16 października 2017 r. do 28 października 2017 r.

Kiedy będzie ogłoszenie wyników?
Ogłoszenie wyników nastąpi do 2 listopada 2017 r. w systemie InterLink.

Powodzenia!600x400_III-EDYCJA-KONKURSU

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.