„Koniec wakacji, to nie koniec zabawy” – konkurs dla Klientów ABC Data

Weź udział w pierwszej edycji konkursu dla naszych klientów. Jest o co walczyć bo do wygrania jest wysokiej wartości, najnowszy laptop Dell Vostro serii 7570 z ultrawydajnym procesorem Intel® Core™ i5-7300HQ (6GB Discrete). Zasady są proste, a sama zabawa wciągająca. Zapraszamy!

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie „Koniec wakacji, to nie koniec zabawy” mogą wziąć udział osoby, które mają dostęp do systemu transakcyjnego InterLink. Są to nasi partnerzy handlowi oraz ich pracownicy. W tym zakresie nie ma ograniczeń.

Czym jest system InterLink i jak zostać naszym Klientem możecie dowiedzieć się odwiedzając stronę http://interlink.abcdata.com.pl

Planujemy kolejne edycje konkursu, także jeśli nie jesteś naszym klientem – zarejestruj się będziesz miał szansę na zdobycie kolejnych wartościowych nagród.

 

Jak grać, żeby wygrać?

Konkurs „Koniec wakacji, to nie koniec zabawy” jest trochę jak gra w podchody. Trzeba szukać wskazówek, aby sięgnąć po wygraną.

W InterLinku każdy produkt ma swój kod rozpoczynający się od litery „C” np. C0454609 to ultrabook gamingowy marki Dell. W czasie trwania konkursu podamy 4 takie kody, które będą odpowiadały czterem konkretnym produktom w naszym systemie e-commerce. Należy wejść na stronę produktu konkursowego i tam w jednym ze zdjęć będzie kryło się hasło. Uczestnik powinien zebrać wszystkie 4 hasła i jak najszybciej wysłać je na konkursowy adres e-mail: konkurs@abcdata.eu. Osoba, która zrobi to najszybciej wygrywa laptopa Dell Vostro serii 7570 wyposażonego w procesor Intel® Core™ i5-7300HQ (6GB Discrete)

Konkursowe kody „C” będziemy publikować poprzez nasze cztery kanały social media: nasz blog technologiczny ABC Data News, Facebook, Twitter i profil firmowy na Linked In. Trudność polega na tym, że kody będą pojawiały się w sposób losowy, także trzeba na bieżąco obserwować nasze media społecznościowe. Poniżej podajemy linki do nich:

http://news.abcdata.com.pl

http://facebook.com/abcdataPL

https://twitter.com/abcdatapl

https://www.linkedin.com/company/29055/

 

W razie dodatkowych pytań piszcie do nas w wiadomości prywatnej na facebooku.

 

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 1 września 2017 r. do 17 września 2017 r.

 

Kiedy będzie ogłoszenie wyników?

Ogłoszenie wyników nastąpi 18.09.2017 r. w systemie InterLink.

Powodzenia!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.