Na lato i na… zimę – lodówki turystyczne Teesa

Gdyby wskazywać urządzenia, które latem cieszą się większym niż zwykle zainteresowaniem konsumentów, bez wątpienia w czołówce typów znalazłaby się lodówka turystyczna. Stąd też w kolejnym materiale dla naszych czytelników przybliżamy cechy dostępnych w ABC Data modeli Teesa, które warto jeszcze w maju wprowadzić do swojej oferty.

Lodówki turystyczne Teesa TSA5000 i 5001 znajdą praktyczne zastosowania nie tylko podczas wakacyjnych wypadów nad wodę czy na działkę, ale mają również szereg atutów dla osób, które wyjeżdżają na urlopy zimą. Model TSA5000 to 24-litrowa lodówka w estetycznej obudowie, którą zasilać można zarówno prądem z sieci 230V, jak i z gniazda zapalniczki samochodowej. Urządzenie potrafi nie tylko schłodzić umieszczone w środku produkty do temperatury nawet dziesięciu stopni Celsjusza, ale również w razie potrzeby podgrzać je do 65 stopni Celsjusza. Producent zastosował do izolacji piankę poliuretanową, a jako typ chłodzenia system peltiera. Oznacza to znaczne ograniczenie środków szkodliwych dla środowiska naturalnego, w tym brak freonu.

Teesa TSA5000

Podobnymi cechami i zaletami pochwalić się może model TSA5001. To lodówka o większym wnętrzu, o pojemności 32 litrów, w której użytkownik bez problemu może umieścić nie tylko ulubione produkty żywnościowe, ale też z łatwością przetransportować napoje w butelkach o większej pojemności.

Lodówka turystyczna to gadżet, który łatwo wykorzystać na szereg sposobów. Przydatny nie tylko podczas dłuższych wyjazdów, ale też weekendowych wypadów, który znacznie ułatwia wypoczynek. W przypadku opisanych modeli Teesa kluczową zaletą jest możliwość zarówno schładzania produktów, jak i ich podgrzewania. To sprawia, że polecać je można konsumentom nie tylko w kontekście nadchodzących wakacji, ale też w będących w dalszej perspektywie urlopów w górach i zimowych podróży. Zachęcamy do odwiedzania serwisu Interlink i zapoznania się z aktualną ofertą na lodówki turystyczne Teesa.

Kliknij i zamów Teesa TSA5000!

Kliknij i zamów Teesa TSA5001!

Teesa TSA

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.