Laureaci konkursu „Znajdź Mikołaja”

W drugiej połowie listopada ogłosiliśmy konkurs dla naszych Klientów „Znajdź Mikołaja”, w którym do wygrania były cenne nagrody. Znamy już laureatów zabawy, którzy wykazali się błyskawicznym refleksem i spostrzegawczością.

W ramach konkursu cztery razy podaliśmy grupę produktów z Interlinku, w której ukryliśmy grafikę konkursową. Celem uczestników było jak najszybsze znalezienie danego produktu, a następnie wysłanie nam jego kodu C na adres e-mail. Grupy produktowe, w których ukryliśmy grafiki, wskazywaliśmy poprzez nasze cztery kanały social media – blog technologiczny ABC Data News, Facebook, Twitter i LinkedIn. Dodatkowa trudność polegała na tym, że wskazówki pojawiały się w sposób losowy, dlatego trzeba było regularnie obserwować nasze media społecznościowe.

O cenne nagrody rywalizować mogli nasi partnerzy handlowi oraz ich pracownicy – osoby, które mają dostęp do systemu transakcyjnego InterLink. Najlepszym czasem reakcji i umiejętnością wyszukiwania grafik popisali się Konrad Matenka z SunMake sp. z o.o., który wygrał tablet graficzny Genius i pilot do prezentacji ze wskaźnikiem laserowym Kensington oraz Oskar De Filippo z „INFOMEX” sp. z o.o., który zdobył powerbank APC oraz antywirusa AVG na 12 miesięcy.

Gratulujemy laureatom i zachęcamy już dzisiaj do udziału w kolejnych konkursach dla Klientów ABC Data. A jeśli nie jesteś naszym Klientem – zarejestruj się! „Znajdź Mikołaja” to jeden z licznych organizowanych przez nas konkursów, więc będziesz mógł zdobyć wiele wartościowych nagród!Mikolaj_konkurs_popup_2

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.