Najnowsze tablety Huawei już dostępne w ABC Data

Szybkie, wydajne, atrakcyjnie wizualnie – najnowsze tablety Huawei są już dostępne w ofercie ABC Data. Nasi klienci mogą zaopatrzyć się w doskonałej jakości sprzęt z linii Media Pad M3 Lite oraz Media Pad T3.

W szerokim portfolio ABC Data znajdują się aktualnie dwie wersje tabletu Media Pad M3: Lite 10 oraz Lite 8. Różnią się przede wszystkim wielkością ekranu, która wynosi odpowiednio 10,1 i 8,4 cala. Urządzenia napędzają ośmiordzeniowe procesory Qualcomm Snapdragon 435. Producent wyposażył sprzęt w 3GB pamięci RAM oraz 32GB przestrzeni na dane, którą można dodatkowo rozszerzyć za pomocą kart microSD.

Media Pad M3Oba tablety charakteryzuje minimalistyczny, bardzo elegancki design. Są lekkie i smukłe, co znacznie poprawia komfort korzystania ze sprzętu. Dzięki zastosowaniu głośników i systemów audio opracowanych we współpracy z firmą Harman Kardon, tablety wyróżniają się doskonałą jakością i perfekcyjną czystością dźwięku. Dwa aparaty o rozdzielczości 8MPix pozwalają na wykonywanie zarówno bardzo dobrych fotografii, jak i zapewnienie najwyższej jakości obrazu w trakcie rozmów video. Dzięki zamontowanym bateriom o pojemnościach 6600mAh (Lite 10) oraz 4800mAh (Lite 8) oba urządzenia mogą długo pracować na jednym ładowaniu, co jest szczególnie istotne dla osób często przebywających poza domem lub biurem.

Z kolei tablety z serii Media Pad T3 dostępne są z ekranami o przekątnych 7, 8 lub 10 cali. Największy z nich waży 440g, najmniejszy jedynie 260g, dzięki czemu niezależnie od wybranej wielkości wyświetlacza, sprzęt jest niesłychanie komfortowy w codziennym, wielogodzinnym użytkowaniu. W zależności od wersji, tablety oferują 2GB pamięci RAM oraz nawet do 32 GB miejsca na dane. Przestrzeń tę można dodatkowo rozszerzyć za pomocą kart microSD. Co istotne, producent wyposażył tablety w pojemne akumulatory pozwalające na długie godziny intensywnej pracy, np. nawet 8 godzin odtwarzania filmów video.

Tablety Huawei wyróżniają przede wszystkim doskonały stosunek jakości do ceny, niebagatelne wzornictwo oraz bardzo dobre specyfikacje sprzętowe – wyjaśnia Agata Kozak-Piotrowska, Business Unit Manager działu Mobile w ABC Data – Nowe tablety Huawei łączą olbrzymią mobilność znaną ze smartfonów z bardzo dużym komfortem obsługi. Zapewniają go m.in. ekrany zdecydowanie większe od tych, jakie znamy nawet z flagowych fabletów. Dzięki temu doskonale sprawdzają się zarówno w prostym przeglądaniu stron internetowych, czytaniu książek i cyfrowej prasy, jak i w cyfrowej rozrywce. Tej ostatniej dedykowane są modele z serii M3 Lite – dodaje Agata Kozak-Piotrowska.

Zachęcamy do odwiedzania serwisu Interlink oraz kontaktu z Opiekunem Handlowym.

Media Pad T3

Źródło: http://consumer.huawei.com/pl/index.htm

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.