Najpiękniejszy smartfon z serii Redmi już w Polsce

Do oficjalnego kanału sprzedaży trafił Xiaomi Redmi 4X. Niezwykle atrakcyjny dla oka – za sprawą stylowej i smukłej obudowy wykonanej z matowego metalu – oferuje możliwości, które wyróżniają go na tle konkurencji.

Smartfon napędza ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 435, pamięć 3GB RAM oraz oprogramowanie MIUI 8.2., które oparto o system Android 6.0 Marshmallow. Redmi 4X posiada dwa aparaty. Tylny (13 MP) wyposażono m.in. w przysłonę f/2.0, tryb HDR oraz szybki autofocus PDAF, który ustawia ostrość w zaledwie 0,3 s. Przedni aparat (5 MP) oferuje z kolei 36 różnych filtrów, które umożliwiają edycję zdjęcia w czasie rzeczywistym. Model wyposażono w pamięć wbudowaną 32 GB, którą dzięki slotowi na kartę microSD można zwiększyć o dodatkowe 128 GB.

Xiaomi Redmi 4XNajnowszy telefon z serii Redmi oferuje też kilka dodatkowych funkcji, które w modelach z podobnej półki cenowej nie są wcale powszechne. Opcja Dual Apps sprawia, że wybrana aplikacja, jak Facebook lub Instagram, może być przypisana do dwóch osób. Z kolei specjalny port na podczerwień pozwala sterować telewizorem, dekoderem, odtwarzaczem DVD, a nawet klimatyzatorem. Jednocześnie Redmi 4X nie wymaga częstego ładowania. Pojemna bateria (4100 mAh) umożliwia kilka dni pracy.

– Całość sprawia, że Xiaomi Redmi 4X, choć kosztuje mniej niż wiele alternatywnych modeli, prezentuje się jak telefon klasy premium – mówi Łukasz Łyżwa, Xiaomi Product Director w ABC Data.

Smartfon jest dostępny m.in. w Komputroniku, Morele.net, RTV EURO AGD, x-kom.pl, Media Markt, Saturnie, a także w autoryzowanym sklepie Xiaomi, który działa na Allegro.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z informacjami na temat Xiaomi? Obserwuj oficjalny profil na Facebooku.Xiaomi Redmi 4X _2

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.