Najpiękniejszy smartwatch – Huawei Lady Watch

Smartwatch to bardzo dobry pomysł na prezent dla osób, które chcą zacząć ćwiczyć i dbać o swoje zdrowie. Regularnie przeprowadzane badania wskazują jednak, że dla dużej części kobiet nadal jednym z najbardziej atrakcyjnych upominków jest biżuteria. Czy szukający podarunku na Dzień Kobiet mężczyzna-konsument może w tej sytuacji znaleźć złoty środek? Okazuje się, że tak – rozwiązaniem jest Huawei Lady Watch.

Dostępny w ofercie ABC Data model to połączenie unikalnego, ekskluzywnego i przyciągającego wzrok designu z funkcjonalnościami, za które tak cenione są inteligentne zegarki. Eleganckie wykończenie sprawia, że właścicielka nie musi już rezygnować z noszenia smartwatcha przy oficjalnych uroczystościach – z łatwością dopasuje go do wytwornych kreacji. Na jego ponadczasowy design składają się wykonany z włoskiej skóry pasek, stalowa, pokryta złotem koperta oraz prawie siedemdziesiąt kryształków Svarovskiego.

Jednocześnie smartwatch oferuje wszystkie niezbędne funkcjonalności. 1,4-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 400×400 pikseli zapewnia czytelny obraz, a akumulator litowo-jonowy o pojemności 300 mAh odpowiednią żywotność gadżetu. Producent zadbał o wydajność zegarka, który wyróżnia się aż 4GB pamięci ROM, 512MB RAM i procesorem Qualcomm Snapdragon 400. Wbudowany wszechstronny system Android Wear zapewnia mu ogromne możliwości, które poszerzają dodatkowo żyroskop, akcelerometr, barometr, czujnik tętna i kompatybilność z technologiami łączności Bluetooth 4.1 oraz Wi-Fi.

Huawei Lady Watch stanowi najlepszy dowód na to, że urządzenia o dużych funkcjonalnościach mogą być jednocześnie piękne i stylowe. To doskonały pomysł na prezent dla każdej kobiety, która lubi upominki praktyczne i kocha biżuterię. Zachęcamy do uzupełnienia posiadanej oferty o Huawei Lady Watch.

Smartwatch jest dostępny dla Klientów ABC Data w kilku wersjach. Opisywany model z kryształkami Svarovskiego i niebieskim paskiem można znaleźć w tym miejscu. Aktualnych informacji na temat nowości i promocji udzielają Opiekunowie handlowi oraz Product Manager.

Huawei Lady Watch Main

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.