Nawigacja i rejestrator w jednym – NavRoad Movio 3

Urządzenia łączące funkcjonalności różnych sprzętów od dawna cieszą się zainteresowaniem konsumentów. W odpowiedzi na potrzeby kierowców, NavRoad stworzył Movio 3, a więc nawigację, która jest jednocześnie rejestratorem trasy.

Kierowcy podróżujący po kraju korzystają na co dzień z wielu rozwiązań, które wspierają ich podczas podróży. Inwestują w pomagające uniknąć korków, wskazujące najkrótszą drogę i sugerujące dopuszczalną prędkość na danym odcinku nawigacje GPS, a także rejestratory wideo, dzięki którym m.in. zyskują cenne dowody w przypadku kolizji lub wypadku. NavRoad postanowił obie te funkcjonalności umieścić w jednym niewielkim urządzeniu, by zwiększyć komfort kierowców i ograniczyć liczbę koniecznych do zamontowania w pojeździe sprzętów.

Movio 3 wyposażony jest w 4-rdzeniowy, 64-bitowy procesor MTK8163 1,3 GHz, 1 GB pamięci RAM DDR 3 oraz 8 GB wewnętrznej pamięci FLASH, które pozwalają mu działać wydajnie i szybko reagować na polecenia użytkownika. W każdej chwili można rozszerzyć pamięć o kolejne 64 GB, korzystając z dostępnego gniazda kart microSD/SDHC/SDXC, a dzięki systemowi operacyjnemu Android 6.0, także zainstalować ulubione aplikacje. Na komfort pracy z opisywanym modelem wpływa też 7-calowy ekran iPS o rozdzielczości 1024×600 pikseli. 

Dlaczego Movio 3 to dobra nawigacja?

Urządzenie ma wbudowany 66-kanałowy moduł GPS oraz zainstalowane mapy Polski mapFactor, co sprawia, że jest gotowe do użycia od razu po wyjęciu z pudełka. Producent umożliwił również instalację innych map i programów do nawigacji, o ile są kompatybilne z systemem Android. Zastosowane technologie łączności, bluetooth, Wi-Fi i wbudowany transmiter FM, umożliwiają również przenoszenie dźwięku na zewnętrzne głośniki i zamontowane w samochodzie zestawy audio.

Dlaczego Movio 3 to wart uwagi rejestrator wideo?

Zastosowany ruchomy, 6-warstwowy szklany obiektyw wraz z sensorem optycznym OmniVision zapewnia wysoką jakość nagrywania w rozdzielczości Full HD, 1080p, przy 30 klatkach na sekundę. Urządzenie dobrze radzi sobie z rejestrowaniem wydarzeń na drodze nie tylko za dnia, ale też w nocy. Dzięki akcelerometrowi jest również w stanie wykryć gwałtowny ruch i automatycznie zabezpieczyć aktualnie nagrywany film przed usunięciem, co jest szczególnie ważne w momencie wypadku.

Niezależnie od tego, czy każdego dnia pokonujemy tylko kilka kilometrów do pracy, czy często wyruszamy w długie trasy w ramach podróży służbowych, nawigacja pełniąca również rolę rejestratora może okazać się przydatnym elementem wyposażenia samochodu. Zachęcamy do zainteresowania NavRoad Movio 3 i włączenia modelu do swojego portfolio.

Aktualne informacje o nowościach i promocjach dotyczących urządzeń mobilnych dostępne są na platformie e-commerce Interlink, a także z poziomu aplikacji mobilnej m-Interlink – do pobrania za darmo w sklepach App Store i Google Play.

 

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.