Niezbędna ochrona mocy z serią APC Easy UPS 1 Ph BV

Niestabilne warunki zasilania są w równym stopniu uciążliwe w małych przedsiębiorstwach, co w gospodarstwach domowych. W odpowiedzi na potrzeby klientów, firma APC by Schneider Electric stworzyła linię wszechstronnych UPS-ów APC Easy UPS 1 Ph BV.

Dobrze dobrany zasilacz UPS ma szereg zastosowań. Może chronić urządzenia elektroniczne przed szkodliwymi przepięciami i skokami, ale zapewnić też większy komfort użytkownikom rozmaitych sprzętów, dając im potrzebny czas na zapisanie czy zgranie plików w przypadku awarii prądu. Seria APC Easy UPS 1Ph BV doskonale sprawdza się przy takich wyzwaniach, a jednocześnie ma szereg atutów, które zapewniają jej wszechstronność i łatwość obsługi.

Główne cechy:

– kompaktowe rozmiary

– funkcja zimnego startu

– szerokie odstępy wyjściowe

– ochrona przeciprzecięciowa

– AVR

– architektura line-interactive

Dostępne w ofercie ABC Data UPS-y sprawdzają się przy zasilaniu urządzeń małej mocy, jak modem czy VoIP, a także tych o większym poborze, jak konsole do gier i komputery. Kompaktowe rozmiary oraz gniazda montażu ściennego ułatwiają instalację w biurze lub domu, a szerokie odstępy wyjściowe pozwalają na wygodne podłączenie nawet dużych i nieporęcznych transformatorów. Opisywane modele wyposażono w automatyczną regulację napięcia, która koryguje spadki i przepięcia do bezpiecznego poziomu, a także funkcję zimnego startu, pozwalając na pewien czas uruchomić wybrane urządzenie nawet pomimo braku mocy.

APC Back-UPS Main

Klienci ABC Data mogą wybierać z czterech modeli:

BV500 o mocy znamionowej 500 VA i 300 W

BV650 o mocy znamionowej 650 VA i 375 W

BV800 o mocy znamionowej 800 VA i 450 W

BC1000 o mocy znamionowej 1000 VA i 600 W

Dzięki takiej mocy użytkownicy mają nawet do 17 minut dodatkowego czasu na dokończenie pracy, wykonanie niezbędnych czynności oraz normalne wyłączenie podłączonych do sieci urządzeń.

Seria APC Easy UPS 1 Ph BV to zasilacze idealnie sprofilowane pod potrzeby małych przedsiębiorstw oraz gospodarstw domowych. Zachęcamy do odwiedzenia serwisu Interlink i zapoznania się ze szczegółami oferty.

Kliknij i zamów UPS APC Easy UPS 1 Ph BV już dzisiaj!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.