Odżywiaj się mądrze – gotuj w parowarze

Wśród najpopularniejszych postanowień noworocznych od lat na czołowych miejscach znajduje się to dotyczące diety i lepszego sposobu odżywiania. Wielu konsumentów właśnie na początku roku szuka urządzeń i akcesoriów, które ułatwią realizację planów i dotrzymanie obietnic. Ich uwagę może przykuwać oferujący szereg funkcjonalności i mający wiele zalet parowar.

Gotowanie na parze jest często chwalone przez ekspertów i polecane przez dietetyków, którzy wskazują na jego liczne zalety. Przygotowywane w ten sposób potrawy są nie tylko smaczne, ale też bogate w witaminy i substancje odżywcze. W porównaniu do produktów smażonych czy gotowanych w wodzie, zawierają dużo więcej witamin C, A czy E. Są też mniej kaloryczne i lekkostrawne, co wpływa na lepsze samopoczucie i ułatwia regularne treningi osobom prowadzącym aktywny tryb życia.

Parowar Russell Hobbs Cook@Home 19270Dostępne na rynku parowary mają szereg funkcjonalności, którymi przyciągają uwagę konsumentów. Idealnym przykładem oferowanych przez nie możliwości jest dostępny w ofercie ABC Data Russell Hobbs Cook@Home 19270-56 o mocy 800W. Wyposażony w wykonaną ze szczotkowanej stali nierdzewnej bazę oraz trzy pojemniki o całkowitej pojemności 9 litrów, a także dodatkowy litrowy pojemnik na ryż, wygląda nowocześnie i stylowo, a przy tym oferuje wystarczająco wiele przestrzeni, by zaserwować nawet większy obiad, dla kilku osób. Odrębne pojemniki sprawiają, że w tym samym czasie możliwe jest gotowanie wielu różnych potraw, na przykład warzyw, ryby, kurczaka i ryżu.

Urządzenie posiada 60-minutowy programator z funkcją automatycznego wyłączania, która znacznie ułatwia odpowiednie przygotowanie potraw. Dużym atutem modelu są składane pojemniki – ogromna zaleta dla użytkowników, którzy mają ograniczoną przestrzeń w kuchni do przechowywania akcesoriów. W trakcie gotowania, za pomocą bocznych wlotów, można też w każdej chwili uzupełnić poziom wody, co jest wygodnym i sprawdzonym rozwiązaniem.

Parowar to obowiązkowy element wyposażenia kuchni każdej osoby, która dba o zdrowe odżywianie i chce móc łatwo zaserwować bogate w substancje odżywcze posiłki. To też idealny pomysł na prezent dla wszystkich, którzy chcą zmienić swój styl życia na zdrowszy i aktywniejszy. Na początku roku, ale też latem, gdy postanowienia są wśród klientów szczególnie silne, warto taki parowar, jak Russell Hobbs Cook@Home 19270-56, mieć w swojej ofercie – powinien cieszyć się szczególnym zainteresowaniem konsumentów.

eksplozja-cenowa_02

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.