Pierwszy salon Mi Store w Warszawie już otwarty

12 maja w warszawskim centrum handlowym Arkadia został otwarty pierwszy w Warszawie salon Mi Store z urządzeniami Xiaomi. Sklep uruchomiony przy wsparciu ABC Data, oficjalnego dystrybutora Xiaomi, oferuje pełną gamę smartfonów, akcesoriów i urządzeń ekosystemowych z logo Mi dystrybuowanych oficjalnie w Polsce.

Klienci odwiedzający salon mogą na miejscu zobaczyć i nabyć m.in. popularne smartfony: Mi 6, Mi A1, Redmi 5 Plus, Redmi 4X oraz takie urządzenia, jak MiJia Induction Heating Rice Cooker, kamery MiJia, MiJia Sonic Electric Toothbrush i wiele innych. Salon jest odpowiedzią na ogromne zainteresowanie ofertą Xiaomi wśród polskich klientów, którzy do tej pory regularnie odwiedzali działającą w Warszawie od czerwca 2017 roku wyspę Mi Zone, pełniącą rolę sklepu oraz showroomu z urządzeniami Xiaomi.

Mi Store zajmuje powierzchnię 102 metrów kwadratowych i mieści się na parterze Arkadii –galerii handlowej odwiedzanej rocznie przez niemal 20 mln klientów, oferującej klientom bogatą ofertę handlową, rozrywkową i gastronomiczną. Sklep jest czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 10-22, w piątki i soboty w godzinach 9-23 oraz w niedziele nieobjęte zakazem handlu od 10 do 21.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.