Pracuj i rozwijaj się wraz z Dell Vostro 5471

Komputer biznesowy może być urządzeniem, które wspiera pracownika w codziennych obowiązkach, a także pomaga mu rozwijać swoje pasje i doskonalić umiejętności po godzinach. Sprzętem sprawdzającym się nie tylko w biurze, podczas kolejnych spotkań, ale również w trakcie licznych podróży służbowych. Doskonale potwierdza to oferowany w ABC Data Dell Vostro 5471, wydajny notebook wpisujący się w trend mobilności.

Vostro 5471 sprawdza się podczas typowych obowiązków, pozwalając szybko i sprawnie realizować powierzone zadania. W zależności od wybranej opcji do dyspozycji użytkownika oddawane są:

– procesor ósmej generacji IntelCore i5 lub i7
– nawet 32GB pamięci DDR4
– dysk twardy HDD o pojemności 1TB lub dysk SSD 250 GB (opcja konfiguracji dwudyskowej)
– karta graficzna AMD Radeon™ 530 z 4 GB pamięci GDDR5Vostro 5471

Taka specyfikacja pozwala korzystać z Vostro 5471 nie tylko w biurze, ale też za jego pomocą rozwijać swoje pasje po godzinach. Grafika, programowanie, montaż wideo – możliwości są dziesiątki, wszystkie na wyciągnięcie ręki. Komfort użytkowania notebooka zwiększa wyświetlacz IPS o rozdzielczości FHD z powłoką przeciwodblaskową, oferujący szeroki kąt widzenia, a także technologia Waves MaxxAudio® Pro zapewniająca dźwięk wysokiej jakości oraz precyzyjny panel dotykowy do nawigacji.

Produkt Della jest przy tym imponująco smukły i poręczny. Waży niecałe 1,7 kilograma i ma mniej niż 1,8 centymetra wysokości. Konstrukcja wygląda elegancko i nowocześnie, a przy tym solidnie i bezpiecznie. Przydatnymi atutami, dla osób często zabierających sprzęt w podróże, będą na pewno podświetlana klawiatura, czujnik blokady dysku twardego w przypadku wstrząsu oraz pojemna 3-ogniwowa bateria pryzmatyczna 42 Whr.

Na wygodę użytkowania Vostro 5471 wpływa duża liczba złączy, wśród których znalazły się gniazda USB 3.1, HDMI czy czytnik kart SD. Z punktu widzenia biznesowego bez wątpienia warte wzmianki są też rozwiązania wpływające na bezpieczeństwo, jak wbudowany czytnik linii papilarnych oraz układ sprzętowy TMP 2.02 zapewniający ochronę klasy komercyjnej i oferujący funkcję przechowywania kluczy szyfrowania.Vostro 5471 zdj2

Niezawodny notebook to narzędzie niezbędne w pracy. Jak pokazuje przykład Vostro 5471 sprzęt taki może być jednak również przydatny dla osób, które chcą na zakończenie dnia skorzystać też z możliwości biznesowego laptopa do rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Wydajność i atuty Vostro 5471 sprawiają, że staje się to łatwiejsze niż wcześniej.

Zachęcamy do odwiedzania serwisu Interlink oraz kontaktu z Opiekunem handlowym, by dowiedzieć się o aktualnych nowościach i promocjach na notebooki biznesowe.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.