Prezenty komunijne: Smartwatch Garret Kids5

Idealny prezent komunijny powinien nie tylko ucieszyć obdarowanego trzecioklasistę, ale też jego opiekunów. Dlatego szczególnie dobrym pomysłem są gadżety elektroniczne oferujące atrakcyjne funkcje i jednocześnie zwiększające bezpieczeństwo dziecka. Takie możliwości i atuty ma smartwatch Garett Kids5.

Urządzenia internetu rzeczy od lat są pozycjonowane właśnie jako przedmioty użyteczne, ale też zwiększające komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Konkretnymi funkcjonalnościami, które praktycznie mogą wykorzystać konsumenci, reklamowane są również smartwatche. W przypadku modelu Garett Kids5 mówić możemy nie tylko o inteligentnym zegarku, ale też zabawce edukacyjnej i lokalizatorze GPS.

Producent wyposażył Kids5 w najnowszą wersję trackera, który umożliwia monitorowanie położenia posiadacza urządzenia. Po skonfigurowaniu aplikacji w smartfonie łatwo jest ustalić geosiatkę, a więc obszar, w jakim użytkownik może się poruszać. Po przekroczeniu granicy, zegarek natychmiast wysyła stosowne powiadomienie. W każdym momencie dziecko może również nacisnąć przycisk SOS, by szybko powiadomić bliską osobę o niebezpieczeństwie.

Garett Kids5 Main

Ważący mniej niż 50 gram, wykonany z silikonu Kids5 posiada kolorowy i dotykowy ekran 1.22 cala. Użytkownik może nie tylko sprawdzić aktualną datę i godzinę, zmierzyć czas stoperem czy wynik w krokomierzu, ale też przeglądać zdjęcia w foto albumie i zająć sobie czas grą matematyczną. Producent wyposażył zegarek we wbudowany aparat i latarkę LED, dodatkowo zwiększając jego wszechstronność.

Smartwatch Garett Kids5 to znakomita propozycja na prezent komunijny. Dostępny w ofercie ABC Data polskiej produkcji zegarek może przykuć uwagę konsumentów, szukających nie tylko atrakcyjnego, ale przede wszystkim użytecznego upominku. Warto już dziś mieć go w swoim portfolio. Zachęcamy do odwiedzenia serwisu Interlink i zamówienia smartwatcha już dzisiaj.

Kliknij i zamów Garett Kids5!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.