Prezenty komunijne: Elektryczne wrotki na buty Razor Turbo Jetts

Liczba ciekawych gadżetów elektronicznych, które sprawdzą się jako świetny prezent komunijny może przyprawiać o ból głowy. Część konsumentów bez wątpienia zdecyduje się na sprawdzone upominki, w rodzaju jednego z opisywanych już na łamach ABC Data News, smartfonów czy notebooków. Pewna grupa postawi jednak na nowinki technologiczne i oryginalne gadżety. Takim są na pewno elektryczne wrotki na buty Razor Turbo Jetts. Maj to najlepszy moment, by uzupełnić nimi swoją ofertę.

W wielu filmach science-fiction twórcy przedstawiali nam już swoje wizje przyszłości poruszania się. Lewitujące nad ziemią deskorolki i autonomiczne samochody nie są jeszcze dostępne na wyciągnięcie ręki dla każdego, ale nic nie stoi już na przeszkodzie, by posiadać wrotki, które pozwalają pokonywać większe dystanse bez męczenia się.

Razor Turbo Jetts to elektryczne wrotki zakładane na pięty butów. W jednej z nich producent umieścił wydajny 80W silnik, który pozwala użytkownikowi uzyskać prędkość 16 kilometrów na godzinę. Z taką szybkością, dzięki umieszczonej w obudowie 12 V baterii litowo-jonowej, poruszać się można nieprzerwanie przez nawet 30 minut. Dodatkowo baterię można szybko wymienić, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z zapasowego źródła energii i kontynuować podróż bez przerwy na ładowanie. Samo przyspieszanie odbywa się poprzez zwiększanie siły nacisku na napędzające koło.

Turbo Jetts zostały wykonane z wytrzymałego polimeru, a w samym mechanizmie zastosowano uretanowe koła łożyskowe, by całość służyła posiadaczowi przez wiele lat. Wrotki Razor to świetny pomysł na prezent komunijny od bliskich, którzy chcą zachęcić trzecioklasistę do częstszej zabawy na świeżym powietrzu, a przy tym zaskoczyć go czymś oryginalnym. W ofercie ABC Data dostępne są również pozbawione silnika elektrycznego, równie wytrzymałe i wygodne w użyciu wrotki Jetts. Choć napędzane tylko siłą mięśni, oferują godziny dobrej zabawy, zwłaszcza, gdy na wspólne przejażdżki wybierze się grupa wyposażonych w nie znajomych.

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu Interlink i zamówienia wrotek elektrycznych Razor Turbo Jetts oraz klasycznych wrotek Razor Jetts. To odpowiedni moment, by wprowadzić je do swojej oferty. W lato powinny one spotkać się z dużym odzewem klientów.

Kliknij i zamów Razor Turbo Jetts!

Kliknij i zamów Razor Jetts!

Razor TurboJetts

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.