Prezenty komunijne: Licznik rowerowy Garmin Edge 820

Rower to od wielu lat sprawdzony prezent komunijny. Tradycyjnie i w tym roku wielu trzecioklasistów jako prezent od dziadków czy rodziców chrzestnych dostanie swój wymarzony jednoślad. Pozostali członkowie rodziny staną przed zadaniem znalezienia innych równie praktycznych upominków. Warto zasugerować im funkcjonalny licznik rowerowy Garmin Edge 820.

Edge 820 wspólne z dawnymi licznikami ma tylko podstawy. To zaawansowany komputer GPS przeznaczony dla rowerzystów, na którym mogą monitorować swoje treningi i przejazdy. Ten wyposażony w 2,3-calowy wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości, w którym jasność ustala automatycznie czujnik natężenia światła, niewielki licznik posiada szereg ciekawych funkcji, które mogą przydać się użytkownikowi.

Garmin Edge 820 main

Bez wątpienia jedną z najważniejszych jest nawigacja z mapą Garmin Cycle Map, pozwalająca na:

– wyznaczanie tras po drogach i ścieżkach rowerowych

– wyszukiwanie adresów oraz punktów szczególnych

– planowanie podróży powrotnej.

Wykorzystując Garmin Connect, użytkownicy mogą też sparować swoje urządzenia i tym samym korzystać z funkcji GroupTrack, by znać swoje położenie i lokalizację kompanów nawet po rozdzieleniu się.

Edge 820 jest kompatybilny z długą listę dodatkowych akcesoriów, w tym chociażby nakładką Garmin Vector, a więc miernikiem montowanym na pedale, który określa moc i kadencję. Wykorzystując czujniki tętna, posiadacz licznika może uzyskać dostęp do szeregu informacji na temat swojego organizmu, a tym samym skorzystać z asystenta odpoczynku czy ustalić pułap tlenowy dla jazdy rowerem. Może również, po zakończonej jeździe, przenalizować zebrane dane w aplikacji Garmin Connect. Dla wielu rodziców dużym atutem będzie też zgodność z linią produktów Varia, które zwiększają bezpieczeństwo cyklistów na drodze.

Otrzymany w prezencie rower może być początkiem pięknej i dobrze wpływającej na zdrowie pasji. Z kolei funkcjonalny licznik Garmin Edge 820, to doskonałe akcesorium, czy to dla początkującego rowerzysty, czy mającego już spore doświadczenie kolarza. Może więc to być prezent na lata. Warto zainteresować nim konsumentów, którzy w maju będą szukać kreatywnych i przydatnych upominków dla bliskich lub szukać czegoś dla siebie przed sezonem letnich aktywności.

Odwiedź serwis Interlink i zamów Garmin Edge 820 już dzisiaj!

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.