Prezenty komunijne: Soundbar Razer Leviathan

Lista popularnych i najczęściej wybieranych gadżetów elektronicznych na prezent komunijny od lat zawiera podobne pozycje. Polecane są konsole do gier, notebooki, smartfony czy tablety.  W ramach naszego cyklu postanowiliśmy zaprezentować interesujące alternatywy, które warto szybko wprowadzić do swojej oferty i proponować zajętym szukaniem idealnego upominku konsumentom. 

Wielu trzecioklasistów ma już w domu konsolę do gier, korzysta z rodzinnego, dużego telewizora i ma dostęp do wydajnego notebooka. W takiej sytuacji dobrym pomysłem jest sprezentować im urządzenia, które zwiększą możliwości już posiadanych sprzętów. Jednym z nich jest soundbar, który sprawia, że zwiedzanie kolejnych wirtualnych światów w grach i śledzenie ulubionych bohaterów w serialach i filmach nabiera zupełnie nowego wymiaru.Razer Leviathan

Razer to producent słynący z projektowania wysokiej jakości urządzeń dla graczy, ale zaprojektowany przez niego soundbar Leviathan sprawdza się nie tylko podczas gry. Nowoczesny, stylowy design sprawia, że pasuje zarówno do eleganckiego salonu, jak i utrzymanego w futurystycznej stylistyce pokoju trzecioklasisty. Opisywany model może odtwarzać dźwięk w systemie 5.1 – wyposażony w dwa 2,5-calowe głośniki pełnozakresowe oraz dwa 0,74-calowe wysokotonowe i oddzielny subwoofer o średnicy 5,25 cala zapewnia niesamowite doznania użytkownikom. Dodatkowo Leviathan, dzięki technologiom Dolby Digital i Dolby Virtual Speakers, potrafi przekształcić dźwięk z dowolnego źródła w wirtualną scenę dźwięku surround.

Soundbar może zostać podłączony do telewizora, ale też z łatwością sparowany z urządzeniem mobilnym za pomocą technologii NFC i Bluetooth 4.0. Strumieniowanie muzyki ze smartfonu nie stanowi więc najmniejszego problemu. Tym samym Leviathan zyskuje nie tylko jako element kina domowego, którym może chwalić się obdarowany, ale również może pomagać mu rozkręcać organizowane dla znajomych imprezy. To tylko zwiększa jego wartość w kontekście dobrze dobranego prezentu komunijnego.

Kliknij i zamów soundbar Razer Leviathan już dzisiaj!

Bez wątpienia soundbar Razer Leviathan to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy szukają oryginalnego i jednocześnie praktycznego gadżetu elektronicznego na komunijny upominek. Zachęcamy do odwiedzania serwisu Interlink i składania zamówień. W maju zainteresowanie tego typu urządzeniami może być większe niż zwykle.

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.