Prezenty komunijne: Zdalnie sterowany samochód Overmax

W minionych dniach przybliżyliśmy kilka ciekawych propozycji na prezenty komunijne. Funkcjonalny notebook, smartwatch czy licznik rowerowy to doskonałe alternatywy dla najpopularniejszych pozycji na liście upominków, na której od lat królują smartfony, konsole do gier i oczywiście rowery. Co jeszcze warto w tym okresie mieć w swojej ofercie? Dużym zainteresowaniem cieszyć się mogą kierowane do nastolatków zdalnie sterowane pojazdy, jak modele Overmax.

X-rally 2.0 i X-monster 3.0 to dedykowane letnim szaleństwom samochody, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by radzić sobie na każdej nawierzchni. Producent zastosował zawieszenia, które sprawdzają się w różnych warunkach i pozwalają dynamicznie pokonywać nawet najbardziej wyboiste, pełne przeszkód trasy.

Overmax Main

X-rally 2.0 to zwrotny model o sportowej sylwetce, który potrafi rozwinąć prędkość do 25 kilometrów na godzinę. Samochód ma wytrzymałą baterię, która zapewnia do 30 minut zabawy na jednym ładowaniu, a dzięki zastosowanym technologiom reaguje na polecenia użytkownika nawet z odległości stu metrów.

X-monster 3.0 to większy gabarytowo samochód rajdowy o mocnym silniku elektrycznym, który pozwala mu rozpędzać się nawet do 45 kilometrów na godzinę. Użytkownik może bawić się do 40 minut na jednym ładowaniu i sprawnie manewrować pojazdem oddalonym nawet o sto metrów. Świetny czas reakcji na komendy i znakomita przyczepność oraz amortyzacja sprawiają, że bardzo dobrze sprawdza się na skomplikowanych trasach i rywalizacji bądź zabawie na świeżym powietrzu.

Oba zdalnie sterowane samochody Overmax mogą zagwarantować godziny dobrej zabawy obdarowanemu trzecioklasiście. Jako prezent powinny ucieszyć też dorosłych, zachęcając młodych rajdowców do zabawy ze znajomymi na dworze. Bez wątpienia okres komunijny to dobry moment, by X-rally 2.0 i X-monster 3.0 dodać do oferty i zasugerować szukającym prezentów konsumentom.

Odwiedź Interlink i zamów zdalnie sterowane samochody Overmax już dzisiaj:

Kliknij i zamów X-rally 2.0

Kliknij i zamów X-monster 3.0

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.