Przeżyj przygodę w Chinach – wygraj wyjazd do Hongkongu i na Hajnan!

Wizyta w Chinach może być niezapomnianym przeżyciem, zwłaszcza jeśli na trasie podróży znajdują się Hongkong, miasto pomiędzy światami, a także wyspa Hajnan, która nie bez przyczyny porównywana jest do Hawajów. Na początku 2019 roku odwiedzić te miejsca będą mogli laureaci konkursu ABC Data.

Hongkong wielu osobom kojarzy się tylko z rozbudowaną infrastrukturą miejską i trudną do policzenia liczbą wieżowców. Tymczasem aglomeracja stanowi tylko małą część regionu, w którym wystarczy kilkanaście minut, by opuścić betonową dżunglę i dotrzeć do rezerwatu przyrody czy parku. Ta niezwykła różnorodność jest tylko jednym z wielu atutów, które sprawiają, że w Hongkongu nie sposób się nudzić.

Szereg atrakcji oferuje też wyspa Hajnan, nazywana często „chińskimi Hawajami”. Prężnie rozwijająca się turystycznie lokalizacja zachwyca pięknymi widokami. Nie bez przyczyny już osiem razy gościła najpiękniejsze kobiety świata w ramach wyborów Miss World. W styczniu 2019 roku odwiedzą ją też zwycięzcy konkursu ABC Data. W niezwykłą, pełną przygód podróż po obu wymienionych miejscach wybierze się aż szesnastu laureatów.

Chcesz się wśród nich znaleźć? Dowiedz się, jak wygrać wyjazd marzeń! Szczegóły dostępne są w tym miejscu.

Wygraj wyjazd do Hongkongu

Udostępnij ten artykuł na:
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aby pobrać zawartość wpisz swoje imię i email
Twoje dane są bezpiecznie. My też nie lubimy spamu.